Raid Brigade Hile Apk İndir – v0.31.00 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Raid Brigade Hile Apk İndir – v0.31.00 PARA HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Raid Brigade v0.31.00
Raid Brigade güzel grafikleri fantastik öğelerle birleştiren aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Raid Brigade’de babasının krallığı yok edilmiş olan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Fakat yok edilen krallığımıza yas tutmak yerine kılıcımızı elimize alıyoruz ve topraklarımıza saldıran düşmanlarımızdan intikam almaya ve eski şanlı günlerimizi tekrar yakalamaya çalışıyoruz.

Raid Brigade’de tek başımıza çıktığımız maceraya sonradan farklı kahramanları dahil ederek kendi takımımızı kuruyoruz. Okçuluk, büyücülük, savaşçılık gibi farklı yeteneklere sahip olan kahramanlarımızı düşmanlarımızı yok ettikçe ve görevleri tamamladıkça seviye atlatabiliyor ve geliştirebiliyoruz. Bunun yanında büyülü silahlar ve zırhlar gibi ganimetleri de kazanabilmemiz mümkün.

Raid Brigade oldukça güzel grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyunu oynamak için mobil cihazınızın internete bağlı olması gerekiyor.

görüntü

bilgi
adı
Raid Brigade
sürümü
0.31.00
boyut 45M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Lara Croft: Relic Run Mod Apk İndir 1.9.94 – MEGA MOD bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Lara Croft: Relic Run Mod Apk İndir 1.9.94 – MEGA MOD indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Lara Croft: Relic Run Mod Apk İndir 1.9.94 – MEGA MOD

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Lara Croft: Relic...

Schließen