Samsung Galaxy S7 Kenar ekran Android güncelleme: tüm son haberler

Samsung Galaxy S7 Kenar ekran Android güncelleme: tüm son haberler

PAYLAŞ FACEBOOK’TATWEET TWITTERHISSE GOOGLE107 PAYLAR

Yorum yok

kullanıcı resmi

Galaxy S7 Kenar Android 6.0.1 Zefir ile serbest bırakıldı. Zaten kritik olarak değerlendirilen biri olmak üzere iki güncellemeleri, alınan oluyor. onlar bu yüzden bu büyük cihaz en iyi performansı elde edebilirsiniz çıkıp yeni güncellemelerden haberdar. Burada Samsung Galaxy S7 Kenar Android güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey.

  • Samsung Galaxy S7 Edge incelemesi
  • Galaxy S7 Kenar karşılaştırma vs Samsung Galaxy S7
AndroidPIT Samsung galaxy s7 kenar 10 yorum
Galaxy S7 Kenar şu anda Android 6.0.1 Zefir üzerinde çalışır. / © AndroidPIT
Samsung Galaxy Kenar S7 Android 6.0.1 Zefir
Verizon Evet
T mobil Evet
AT & T Evet
sürat koşusu Evet

Samsung Galaxy S7 Kenar Android Zefir güncelleme

Samsung’un Galaxy S7 Kenar Android, 6.0.1 Marshmallow son sürümü ile geldi. Şu anda itibariyle bile Nexus cihazlarda bu sürümde geçmiş başka güncelleştirmeler olmuştur.

T-Mobile müşterilerine gitti küçük bir güvenlik güncelleştirmesi oldu. Bu cihazınız güvende tutan bir rutin aylık güvenlik yaması oldu. Bu 17 Mart’ta silindir dışarı edildi.

T-Mobile için yazılım sürümü artık UVS2APB8 olduğunu. Verizon aynı güncelleştirmesi yayımlamasını başlıyor ve sürüm numarası VRS2APB4 olarak ayarlanır.

Eğer Android çoğunu güncel sürümüne sahip olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, cihazlarınızın gitmek Ayarlar , aşağı kaydırma Sistem , dokunun Cihazınız hakkında , ve vurmak Yazılım güncellemesi . Eğer S7 Kenar otomatik olarak güncellemek istiyorsanız, emin olun Otomatik güncelleme kutusunun işaretli olduğundan.

AndroidPIT Samsung galaxy s7 kenar 1
Galaxy S7 Kenar kutudan çıktığı anda Marshmallow ile geldi. / © AndroidPIT

Samsung Galaxy S7 Kenar Android N güncelleme

Android N bazı Nexus cihazları için yayınlanan bir Geliştirici Önizleme, şu anda geliştirme ve biz 18-20 Mayıs gerçekleşir Google I / O, bu konuda daha fazla duymak bekliyoruz.

kadarı Galaxy S7 Edge Android N için benzer bir zaman çizelgesi görmek için bekliyoruz 28 Mayıs’ta Google I / O 2015 açıldı sonra Zefir 15 Şubat 2016. alıyorum Samsung S6 Kenar başlangıç ​​Bu yaklaşık dokuz ay oldu.

Android N ismi konusunda spekülasyonlar girdap başlıyor. Biz iç adını tatlı adı ‘New York Cheesecake’ olabilir Android N üç harfli kod ‘NYC “dir AOSP depo, kaynak kodundan biliyorum. Biz güncelleme için henüz ticari adını bilmiyorum ama bazı tahminler Nutella, koz helvası, fındık kırılgan ve epeyce daha fazladır.

AndroidPIT Samsung galaxy s7 kenarı 9

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Crashlands Apk İndir v1.1.1 – FULL RPG Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını android game, android hile ve Crashlands Apk İndir v1.1.1 – FULL RPG Oyunu indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
“Galaxy S7” ve “Galaxy S7 Edge” de Wi-Fi ağını paylaşım imkanı

"Galaxy S7" ve "Galaxy S7 Edge" de Wi-Fi ağını paylaşım imkanı yenilikler 13-03-2016 42 Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge 11...

Schließen