Sony Xperia Z6 fiyat, çıkış tarihi, özellikleri ve özellikleri

, çıkış tarihi, özellikleri ve özellikleri

durum havada kalmıştır. Bir Sony Ülke Müdürü anlattı AndroidPIT Xperia Z6 Xperia X Performans almıştır MWC 2016 de, ama bu açıklama oldu hızla geri . Bağdaki tam hikaye okuyun veya aşağıdaki önceki Xperia Z6 kapsama bakın. Mevcut bilgilere dayanarak, Xperia Z çizgisi sona erdiğini tamamen mümkün görünmektedir.

  • Sony Xperia X yorumu [ellerde]
  • MWC 2016: En son haberler ve golleri
AndroidPIT sony xperia x 3 Performans
Sony Xperia X Performansı: Bu Xperia Z6 nedir? / © AndroidPIT

Sony Xperia Z6 çıkış tarihi ve fiyatı

Xperia Z6 çıkış tarihi veya Şubat etrafında olması muhtemeldir. Sony bültenleri bir desen takip etmek eğilimindedir: Xperia Z2 Şubat 2014 MWC geldi; Xperia Z3 Aynı yılın Eylül ayında ortaya çıktı; Xperia Z4 (veya Z3 ) Mart 2015 yılında piyasaya sürüldü; ve Xperia Z5 (ve Z5 Kompakt ve Z5 Premium) Eylül 2015 yılında Berlin’de IFA’da açıldı.

– Veya yakın – Bütün bu biz Xperia Z6 görmek olasıdır anlaşılacağı MWC 2016 Aralık ayında Polonya’da düzenlenen T-Mobile Basın toplantısı, şirketin planladığı haberi getirdi, ancak 22 25 Şubat gerçekleşir, belki de Haziran ayında olacak şekilde, Q2 2016 yılı sonunda iki Sony Xperia cihazlar serbest bırakmak için.

Bu aşamada Xperia Z6 fiyat birkaç ipucu vardır.

sony xperia geri Z5
Söylenti o büyük bir kamera yer alacak Z5 halefi vardır. / © AndroidPIT

Sony Xperia Z6 özellikleri

Xperia Z6 özellikleri bir ev sahibi Japon web sitesi aracılığıyla sızan DoCoMo Ocak ayı sonlarında. Olsa da, gospel olarak bu almayın: hayır kaynak bilgileri sağlanmıştır.

Onlar WQHD çözünürlüğe sahip 5.2-inç IPS ekran sahip olarak Z6 listelendi. Cihaz ayrıca çalışan geldiği söylenir Android 6.0 Marshmallow ve Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM ve microSDXC desteğini tutun.

Aynı zamanda bir f 2.0 diyafram ile, bir 23 MP arka kamera ile listelenir ve 5 MP ön kamera karşı karşıya bulunuyor.

16 Şubat günü, Sony Xperia Z6 serbest bırakılması için zamanında yapılacak sevkiyatlar için hazır olacak olan CMOS Exmor RS görüntü sensörüne, IMX318 açıkladı.

çip üç yollu elektronik görüntü sabitleme ve yüksek hız hibrit otofokus sunmak için türünün ilk örneğidir. Bu 1.12μm birim piksel boyutu vardı çipin selefi, IMX230, bir damla 22.5 MP ve 1.0 um’lik birim piksel boyutunu sunuyor, ama Sony bu düşüş daha verimli gürültü eleme ve ışıkla için yapılmış olduğunu bize güvence -utilization teknolojiler.

Sen yeni çip üzerinde hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz Sony web sitesinde .

Geri Aralık ayında, bir AnTuTu tarafından yapılan Weibo sonrası Z6 ailenin beş üyesi olurdu iddia etti. Diğer yönde başlık, Orada 5.8-inç Xperia Z6 Plus ve muazzam bir 6.4-inç Ultra Z6 birlikte standart 5.2-inçlik model olacak ve bir 4.6-inç Xperia Z6 kompakt ve daha küçük 4-inç Z6 Mini modeli. Kuluçka geri kalan tüm çok daha güçlü Snapdragon 820 kullanacak ise Z6 Mini bildirildi Snapdragon 620 ile güçlendirilmiş olacak.

Bu söylenti biraz gülünç görünüyordu ve bir Polonyalı T-Mobile basın toplantısında bir daha yeni görüntü tarafından yakalandı XperiaBlog.net , genişletilmiş Xperia aile toplantı bir sönümleyici koydu. Konferansta ekran serbest bırakılması için listelenen iki cihazları gösterir. Cihazlar olacak boyutları ne hiçbir belirti yoktu.

AndroidPIT OnePlus 2 USB C Tipi bağlantısı 2
Xperia Z6 USB tip C / © AndroidPIT destek bekleniyor

Sony Xperia Z6 ekran

Üzerinde 22 Kasım yüzüne Biraz şüpheli söylenti, MobiPicker , Sony Xperia Z6 ekran özelliği olabilir belirten Kuvvet Touch teknolojisinin Sony’nin kendi tasarımı.

Sony’nin akıllı telefon pazarında oldukça istikrarsız pozisyon ve mantıklı olur Xperia Z6 Kuvvet dokunun da dahil olmak üzere teknoloji, için görünüşte yüksek talep göz önüne alındığında. Kuvvet Touch uygulamaları farklı seçenekleri seçin ve ekrandaki nasıl sıkıca kullanıcı presleri göre farklı eylemleri gerçekleştirmek için güçlü olmak etrafında döner; Yumuşak bir basın sadece, örneğin vurgulamak ise sağlam bir basın bir kelime kesecek.

o Xperia Z6 teknolojiyi içerecek şekilde, ama söylenti bu noktada çok fazla ciddiye alınamaz eğer Sony akıllı bir karar olacaktır.

Bir sonraki AnTuTu gelen Weibo sonrası teknolojisi Z6 ailenin çekirdek modeli üzerine kendi yolunu bulacağını düşündüren, bu rivayete onay eklemek gibiydi. Z6 ve onun büyük kardeşi, Z6 Artı.

sony xperia prim ön ekranı Z5
Xperia Z5 Premium 4K çözünürlüğe sahiptir. / © AndroidPIT

Ayrıca henüz teyit edilmesi Xperia Z6 ekran çözünürlüğü. Sony’nin geçtiğimiz günlerde yayımlanan Xperia Z5 aralığı dahil Z5 Premium 4K Ultra HD ekrana sahip ilk akıllı telefon oldu. Daha önce, Sony Full HD ekran daha fazla bir şey olan bir cihaz piyasaya etmemişti.

Ne ekran Xperia Z6 özelliği olacak? Biz Sony ya Xperia Z5, Z6 doğrudan öncülü ya da Z5 Premium gibi bir UHD ekranın aynı 1,080p çözümü için gidecek bahis ediyoruz.

Bir QHD ekranı, Sony Z5 serisinde UHD için Full HD düz sıçrama yapmış olduğu göz önüne alındığında, olası görünmemektedir. Bir 1,080p ekran, ancak birçok yüksek çözünürlüklü akıllı telefonlar (örneğin sanal teknoloji büyüme sayesinde oynamak için giderek daha önemli bir role sahip olduğu en muhtemel inanıyorum görünüyor Google kartonyani Z6 bir UHD ekran olabilir, her piksel sayar) söz konusu tamamen olamaz.

Sony Xperia Z6 tasarım

selefine gibi, Xperia Z6 neredeyse kesinlikle Sony’nin OmniBalance tasarımını istihdam sağlayacak. Bu telefonların her nesil en son biraz farklı bakmak gerektiğini düşünüyorum olanlardan bazı eleştiriler çizmek, ama aynı eleştiri olan high-end telefonları artık tüm pay oldukça benzer özellikler Samsung, yapılmış olabilir.

Sony Xperia Z3 artı nihai test 7
Z5 cihazlar gibi Xperia Z3 Sony’nin OmniBalance tasarım vardı. / © AndroidPIT

Üreticiler bir şey çalışırsa, küçük bir nokta olarak değişen var olduğunu iddia ediyorum. Orada ki bazı gerçektir, ancak tasarım muhafazakar bir yaklaşım çok heyecan yol açmaz.

Ben şahsen gelecekte Sony cihazlarında görmek istiyorum bir şey biraz onları karşılamak için biraz adapte ekran, köşeleri düzeltilir. Sony zaten iş ekran oranı en iyi gövdeye sahip, bu yüzden bir sürü iş almak olmaz.

AndroidPIT Sony Xperia Z3 xperia Z2 3
Xperia tasarım Xperia Z2 (solda) bu yana pek değişmedi. / © AndroidPIT

Ne Xperia Z6 görmek istersiniz? Bize görüşlerinizi bildirin.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Sony Xperia X Performans inceleme bdosyasını ve bedava android uygulamasını Sony Xperia X inceleme ve Sony Xperia Xixperia inceleme indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Sony Xperia X Performans inceleme

Sony Xperia X Performans inceleme Sony MWC 2016 de yeni Xperia X aralığında üç akıllı tanıttı sen? Sormak, Xperia Z6...

Schließen