Star Wars™: İsyan Apk İndir – 2.1.1 Hileli Mod

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Star Wars™: İsyan Apk İndir – 2.1.1 Hileli Mod 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Star Wars: Uprising 2.1.1
Star Wars™: İsyan, Star Wars™: Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü™ ve Star Wars™: Güç Uyanıyor™ arasında geçen ilk Star Wars RPG oyunudur.
Gücü bul ve İsyan’a liderlik etmek için kullan! İmparatorluk’a karşı yepyeni bir savaşta dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katıl. Oyun içeriğinin nasıl genişleyeceğini belirlemek için devasa Sektör Savaşlarına katıl, kendi güçlü karakterini ve ekibini oluştur ve arkadaşlarınla gerçek zamanlı kooperatif oynanışın tadını çıkar.

Galaksinin Yeni Bir Kahramana İhtiyacı Var. Sen Nasıl Bir Kahraman Olacaksın?

GÜÇ STAR WARS İSYAN’A GELİYOR
Galaksinin en güçlü silahı olan ışın kılıcını bulmaya çalışırken yeni bir macera ile Gücün aydınlık ve karanlık taraflarını keşfet.

GALAKSİNİN İHTİYACI OLAN KAHRAMANI YARAT
Yeni Han Solo, Boba Fett veya kendi tasarladığın bambaşka bir kahraman olmak için benzersiz bir açık sınıf sisteminde çok çeşitli özel yetenekler, canlı türleri, görsel kişiselleştirmeler ve klasik Star Wars™ teçhizatı arasından seçimini yap.

OYUN EVRENİNİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİR
Yeni gezegenler, çok özel donanım, daha yüksek maksimum seviye sınırı ve benzersiz ekip üyeleri dâhil, oyun içeriğinin nasıl genişleyeceğini belirlemek için devasa Sektör Savaşlarında, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara katıl.

STAR WARS’TA YENİ BİR BÖLÜM
Star Wars evreninde Star Wars™: Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü™ ve Star Wars™: Güç Uyanıyor™ arasında geçen ilk mobil oyunu oynama fırsatını kaçırma.

İMPARATORLUK’A KARŞI GERÇEK ZAMANLI KOOPERATİF OYNANIŞ
Sektörün sırlarını keşfederken müttefiklerinle kuvvetli bir kartel oluştur ve eş zamanlı kooperatif oynanış ile arkadaşlarınla omuz omuza savaş.

KLASİK VE YENİ DÜNYALARDA HEYECANLI MACERALAR
Hoth, Bulut Şehri ve diğer bölgelerdeki görevlerde savaşarak ilerlerken, uğursuz ve yeni bir rakip liderliğindeki kuvvetli düşmanlarla çarpış.

görüntü
star wars isyan mod apk


star wars isyan mod apk

bilgi
adı
Star Wars: İsyan
sürümü
2.1.1
boyut 567M
dil Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Oyunu Play Storedan indirin.
2. Oyunun com.kabam.swat isimli obb klasörünü bulun ve yeniden adlandırıp sonuna 5 yazın.
3. Oyunu menüden normal olarak silin.
4. com.kabam.swat5 isimli klasörü eski haline getirin ve apkyi kurun.

NE HİLESİ VAR?
MEGA MOD

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Raid Brigade Hile Apk İndir – v0.31.00 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Raid Brigade Hile Apk İndir – v0.31.00 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Raid Brigade Hile...

Schließen