Stick Squad 2 – Shooting Elite Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Stick Squad 2 – Shooting Elite Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Stick Squad 2 – Shooting Elite 1.2.4
Mobil platformlarda gördüğümüz çöpten adamların aksiyon oyunları bu aralar yine yükselişte. En son karşılaştığımız örnek Stick Squad, çöpten adam keskin nişancı türüne farklı bir alternatif olarak, geniş harita ve bölümlerine hikaye anlatımını yedirmesiyle rakiplerinden bir yapım.

Nişancılık türünü seven oyuncular oyunda 20 farklı haritada, 60’tan fazla bölümle hedeflerine kilitlenecek, geçilen bölüm başına alınan para ödülüyle daha işlevli silahlar ve geliştirmeleri sırt çantalarına atacaklar. Stick Squad’ın oynanışı diğer nişancılık türlerine benzer şekilde işlenip, akıllı telefon veya tabletinizin hareket algısına göre size hedef aldırıyor. Oyunda ustalaştığınızı hissettiğinizde sizi daha zorlu görevlerin beklediği yeni bir oyun modu da heyecanı belirli seviyeden aşağı çekmeyerek keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Stick Squad 2 – Shooting Elite

görüntü

bilgi
adi
Stick Squad 2 – Shooting Elite
sürümü
1.2.4
boyut 58M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Ne Hilesi Var?
Para Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Dawn Of The Sniper 2 Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Dawn Of The Sniper 2 Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Dawn Of The Sniper 2 Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dawn Of The...

Schließen