Tactile Wars Hile Apk İndir – 1.4.2 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Tactile Wars Hile Apk İndir – 1.4.2 Para Hileli 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Tactile Wars 1.4.2
Tactile Wars rengarenk bir Android savaş oyunudur. Dünyanın her bölgesinden oyuncuların arasına katılın. Ellerine boya tabancaları verilmiş küçük askerlerin komutanı oluyorsunuz. Aslında strateji oyunu diyeceğimiz Tactile Wars da amacınız gayet açıktır, minik askerleriniz ile diğer oyuncuların topraklarına saldırarak fethetmek!

Renginizi seçin ve hemen oynamaya başlayın. Piyade, madenler, tanklar, kuleler, askeri gelişmeler ve ittifaklar oyunun ana parçası olacak. Tactile Wars Mod Apk sunuyoruz çünkü oyunda paralı asker kiraladığında gücün gerçekten artıyor.

görüntü


bilgi
adı
Tactile Wars
sürümü
1.4.2
boyut 110M
dil İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
Para Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kill Shot Hile 2.8 Mod Apk İndir – CEPHANE HİLESİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Kill Shot Hile 2.8 Mod Apk İndir – CEPHANE HİLESİ indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Kill Shot Hile 2.8 Mod Apk İndir – CEPHANE HİLESİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kill Shot Hile...

Schließen