Trivia Crack v2.2.1 Android Full Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Trivia Crack v2.2.1 Android Full Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Trivia Crack dünyasını yeni toplanılabilir kartlarla tekrar keşfet! Bu yeni özelliğe katıl, kartları kullan ve muhteşem ödülleri al!
ARKADAŞLARINIZA MEYDAN OKUYARAK YENİN
Trivia Crack farklı kategorilerde, eş zamanlı oynanabilen kimin daha çok Trivia bilgisinin olduğunu belirleyen uluslararası bir oyundur. Ve bu oyun BEDAVADIR! 6 grubun her biri ( bilim, eğlence, sanat, coğrafya, spor ve tarih ) bu konularla iligi karakterlere sahiptir ve oyun tüm bu 6 grubu elde ederek kazanılır. Willy’nin çarkı döndürmesine izin verin ve hangi grubu seçeceğinizi bulun.
O halde neden bekliyorsunuz? Trivia Crack oyununu yükleyin ve arkadaşlarınıza meydan okuyun!
Reklamsız ve tam sürüm olan versiyonu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
◉ Bilgilerini test et
◉ Zekanı ve stratejiyi birleştir
◉ Arkadaşlarını meydan okumaya davet et
◉ Arkadaşların ve rakiplerin ile canlı sohbet et
◉ Başarılarını paylaş
◉ Öneride bulun, değerlendir ve soruları tercüme et.
Gereken Android Sürümü: –
Dosya Boyutu: 45.7 MB
Market Linki: –

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Cartoon HD v2.0.6 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Cartoon HD v2.0.6 Android Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Cartoon HD v2.0.6 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Cartoon HD v2.0.6...

Schließen