Uçak Bileti by Maximiles

Uçak Bileti Uygulaması, Türkiye’nin ilk yurtiçi mobil uçak arama motorudur. Uçak Bileti uygulaması ile tüm iç hat uçuşları karşılaştırmalı olarak; anlık güncel bilet fiyatlarıyla görüntülenebilmektedir. Sorgulama sonuç sayfası üzerinde bilet satın alma veya rezervasyon için havayollarını direk arayabilir veya havayolu firmalarının satın alma ekranlarına geçip işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.Uçak Bileti uygulaması ile Türkiye’de bulunan yurt içi ve yurt dışı havayolu firmalarının Türkiye ofis iletişim bilgilerine, ayrıca havalimanlarının iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.
Uçak Bileti uygulaması, Inveon’un Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen “bulucak.com” servisinin mobil ayağını oluşturmaktadır. Tüm İçerik ve arama altapısı “bulucak.com” servisi üzerinden sağlanmaktadır.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan NASA ile Uzayda Yolculuklar bdosyasını ve bedava android uygulamasını NASA ile Uzayda Yolculuklar indir ve NASA ile Uzayda Yolculuklar yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Okey Mini

OkeyMini, Android platformu için geliştirilmiş bir okey oyunudur.**** Simdi Bluetooth Multiplayer destekli* Oyunu ister telefona karşı oynayın ister bluetooth üzerinden...

Schließen