Warship Battle Mod Apk İndir 1.2.3 – ALTIN HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Warship Battle Mod Apk İndir 1.2.3 – ALTIN HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Warship Battle 1.2.3
Warship Battle: 3D World War 2’de heyecan dolu deniz savaşları bizi bekliyor

Warship Battle: 3D World War 2 oyunculara aksiyon dolu deniz savaşlarına katılma imkanı veren güzel görünümlü bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir deniz savaşı oyunu olan Warship Battle: 3D World War 2’de 2. Dünya Savaşı yıllarına geri dönüyoruz ve tarihe damga vurmuş deniz savaşlarına katılarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Bize döneme özgü dev savaş gemilerini kullanabilme imkanı veren bu 3 boyutlu savaş oyununda savaş gemimizle birlikte düşmana karşı meydan okuyoruz ve tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2’de yoğun çatışmalara sahip deniz savaşlarına katılmaktayız. Bu çatışmalarda denizdeki düşman savaş gemileri ile savaşırken bir yandan da havadan bize saldıran düşman uçaklarını durdurmaya çalışmaktayız. Oyuna başladıktan sonra tamamlayacağımız görevlerin ardından gemimizi geliştirebiliyoruz ve onu güçlü silahlarla donatabiliyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2’nin grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Gemi modellemelerinin yanısıra su üzerindeki yansımalar, patlamalar ve diğer görsel efektler göze hoş görünüyor. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız Warship Battle: 3D World War 2 hoşunuza gidecektir.

görüntü

bilgi
adı
WARSHIP BATTLE:3D World War II
sürümü
1.2.3
boyut 47M
dil İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
Altın Hileli
NOT: İlk bölümü oynayın 500 altın vercek

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan İron Kill: Robots vs Robots Apk İndir v1.8.117 – PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve İron Kill: Robots vs Robots Apk İndir v1.8.117 – PARA HİLELİ indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
İron Kill: Robots vs Robots Apk İndir v1.8.117 – PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve İron Kill: Robots...

Schließen