Web Geliştiriciler için 10 Yeni Android Uygulamaları

Web Geliştiriciler için 10 Yeni Uygulamaları

Android Uygulamaları-için-Tasarımcıları-Ve-Web-Geliştiriciler

Android dizüstü veya masaüstü geliştirme platformu için ideal bir alternatif olarak kabul edilir. Android web geliştiricileri için uygulamalar özellikle tipik bir masaüstü için alternatif mobil çözüm olarak tasarlanmıştır yazılım . Buna ek olarak, bu uygulamalar belirli bir yere seyahat ederken oldukça kullanışlı. Eğer bir iseniz , web geliştirici, o zaman bu uygulamalar test ve parlak fikirler kod yazmak için yeterli özelliğe sahip olduğunu göreceksiniz. cihazların kullanımı gün geçtikçe artıyor ve bizim hayat kolay yapıyor.

-için-Tasarımcıları-Ve-Web-Geliştiriciler

İnsanlar son gadget’lar ve yeni için gidiyoruz böylece bazı büyük deneyimi yaşamasını ve işe verimli. İnsanlar da gadget sigortası bugünün zamanında ihtiyaç gerekir olduğunun farkında alıyorsanız. Bugün gadget’lar pahalı olduğundan çoğumuz satın almak için, gerçekten imkansız bir yeni her şimdi ve sonra bir. Böylece sizin gadget bakımı gerçekten önemlidir ve bunu gerilimsiz kullanabilirsiniz böylece araçlar sigortalı almak daha iyi bir şey olabilir.

Gelişmekte olan uygulamalar durumunda, gerekli beceriler gerektirdiği Android faturalarını ödemekten geliştiriciler. Öte yandan, para ve zaman önemli miktarda tasarruf yardımcı olacak bazı araçlar vardır. Eğer android piyasada bulunan yeni uygulamalar kullanıyorsanız iseniz, pratik bir gelişebilir web sayfası neredeyse yoktan.

Yani burada sizin üzerinde olmalıdır yeni uygulamalar birkaçı:

Sihirli Renk Seçici : Bu ​​uygulama, farklı renkler göz sağlar. Bir renk tekerleği ile yapabilirsiniz. Bu özel uygulama size renk gerçek değer sağlar.
Ve FTP : Bir JAVA uygulaması denilen Ve FTP size aracılığıyla web sunucularına erişim sağlayan . Ve FTP yükleme ve dosyaları indirmek, onları yeniden adlandırın ve onları silmenize olanak sağlar. Ayrıca bu uygulamayı kullanarak yeni dosya ve klasörler oluşturabilirsiniz.
Kamera Illusion : Bir kamera uygulaması adlı Kamera Illusion fotoğraf çekmek yanı sıra bunları görüntülemenizi sağlar. Bu filtreler, maskeler ve etkileri ile yapılabilir. Tüm bu gerçek zamanlı olarak.
CSS Cheat Sheet : Bir CSS geliştirici CSS Hile Sayfası olmalıdır. Bu CSS dili farklı yönlerini öğrenmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.
Titreme Pro : Eğer bir grafik tasarımcı iseniz, o zaman, Flicker Gönderen Pro sizin için olması gerekir.
Fotoğraf Atölyesi : Bir fotoğraf düzenleme uygulaması, çeşitli özellikler sunar, Fotoğraf Atölyesi olduğunu.
Photobucket Mobil : Bir web geliştirici her zaman onun ya da onu photobucket erişmek zorunda kalacak. Bu nedenle, Photobucket Mobil mümkün olan en iyi seçenektir.
Görünümü Web Kaynak : Eğer, bir web sitesinin sayfa kaynaklarını görüntülemek Görünümü Web Kaynak gitmek sağlayan bir uygulama istiyorsanız.
WordPress : onların güncel kalmasını blogcular sağlamak için tasarlanmıştır Belirli bir uygulama vardır web sayfaları . Bu denir WordPress . Bu blogcular arasında en sık kullanılan app.
Eğer bir web geliştiricisi iseniz Şimdi, her zaman sizin için yararlı olacak uygulamalar için bakacağız. Eğer web sayfalarından kaynak kodlarına bakmak istiyorsanız dosyaları veya bir kod görüntüleyici taşımak istiyorsanız, bir FTP istemcisi gerektirebilir. Bunlar sadece birkaç isim vardır. Play Store göz atabilir ve indirme uygulamaları sağlar. Istediğiniz zaman, aynı zamanda bu uygulamaları güncelleyebilirsiniz. JAVA uygulamaları geliştirmek için kullanılan dilidir. Bu Android kullanılarak yapılır yazılım geliştirme kiti (SDK). Eğer yukarıdaki belirtilen uygulamalar varsa Sonuç olarak, android telefonu , web tasarımı sadece sizin için bir çocuk oyuncağı.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android için Tom Cat 2 apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
Galaxy S5 Launch Eve – Samsung Retina-Tarama Yeteneği Bırakılan

Samsung Galaxy S5 2014 yılının en çok beklenen cihazlardan biri olan ve haber deli gibi piyasada akan. Bu açılımı önce,...

Schließen