Yeni Gmail Android için güncellendi!


Google, geçtiğimiz ay düzenlediği I / O etkinliğinde yenilenmiş Gmail’i tanıtmıştı. Dev arama motoru şimdi yayınladığı bir güncelleştirme ile bütün yenilikleri Android kullanıcılarına sunuyor.

Gmail e-posta daha yenilikçi, verimli ve kullanışlı olabileceği fikri üzerine kurulmuştur. Hatta eğlenceli olduğu bile söylenebilir. Push bildirimleri ile anında e-posta alabilir, okuyabilir ve konuşmalarınızı çevrimiçi ve çevrimdışı arama ile cevaplayabilirsiniz.

1370319524_gmail-yeni.png

Yeni tasarıma göre kenarda yeni kategoriler bulunuyor ve e-postalar renk kodları içinde gösteriliyor. Promosyonlar, güncellemeler ve daha fazlası yeni sürümde mevcut.
Uygulamanın iOS versiyonunun ne zaman çıkacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.


Uygulamaya Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Final Fantasy IV Android için bdosyasını ve bedava android uygulamasını Final Fantasy IV Android için indir ve Final Fantasy IV Android için yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lesen Sie den vorherigen Eintrag:
En Yakın ATM Android Uygulaması

BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından Pozitron firması aracılığıyla hazırlanan bu uygulama ile iki adımda bulunduğunuz bölgedeki tüm ATM / Banka şubelerini Google...

Schließen