Deliormanlı filmi geliyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Deliormanlı filmi geliyor 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Deliormanlı filmi 1 nisan 2016 da vizyona girecek. Başarılı yönetmen Murat Şeker’in bundan önce yönetmenliğini yaptığı ve büyük beğeni kazanan “2 Süper Film Birden”, “Aşk Tutulması”, “Aşk Geliyorum Demez” ve “Çakallarla Dans” seri filmlerinden sonra bu kez de Sarp Levendoğlu’nun başrolde olacağı ‘Deliormanlı’ filmiyle ses getirmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF Pictures’ın yaptığı filmin senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi tarafından kaleme alınırken, filmin başrolünü Avrupa Şampiyonu bir boksörü oynayacak olan Sarp Levendoğlu üstleniyor.

Çekimleri 2015 Kasım ayında başladı, film de Sarp Levendoğlu’nun partneri Birce Akalay oldu.

Yönetmen Murat Şeker ise, “Bugüne kadar yaptığım filmlerin dışında bu kez aksiyon türünde bir filmle sinemaseverleri buluşturmayı hedefliyoruz. Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız bu proje her yönüyle Türk Sineması’na farklı bir soluk getirecek diye düşünüyoruz” dedi.

“Deliormanlı” sinema filminin ön çalışmaları devam ederken, başrol oyuncusu Sarp Levendoğlu, canlandıracağı Savaş Türkyılmaz karakteriyle ringe çıktı.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Facebook Messenger'e SMS özelliği ekleniyor bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Facebook Messenger'e SMS özelliği ekleniyor haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Messenger’e SMS özelliği ekleniyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Facebook Messenger'e SMS...

Kapat