Dig Out APK MOD SINIRSIZ ALTIN PARA MEGA HİLELİ

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dig Out APK MOD SINIRSIZ ALTIN PARA MEGA HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Mümkün olduğunca derin maden kazmak ve mümkün olduğunca çok sayıda taşlar toplamak. Sen kazıcı bozuldu ’til hamle sınırlı miktarda var. Eğer arkadaşınızın yüksek puanı dövmek mi? Bakalım!
Bekleyin! Lütfen pixel madenci şut düşen kayalar dikkatle Dig. Ayrıca korkunç yeraltı MONSTERS dikkat! Onları ortadan kaldırmak için tuzaklar ve silah kullanabilir veya başka onlar Seç atar. sonsuz yeraltı madenlerinde ve kayalar acele ve en iyi hazine avcısı haline!
ÖZELLİKLER:
• Rasgele oluşturulan sonsuz haritalar
• Eğer görmedim Yeni canavar tuzakları
• EN İYİ DIGGER başlığı için arkadaşlarınızla yarışın
• Özel taş kazma araçları da derin tire
• keşfedin kaybetti ve gizli hazine sandıkları ve taşlar
• Kişisel piksel madenci kahraman seçin
GÖRSELLER:
OYUNU İNDİRİN
APK
Dig Out APK MOD

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan EPOCH APK V1.5.2 MOD SINIRSIZ PARA HİLESİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve EPOCH APK V1.5.2 MOD SINIRSIZ PARA HİLESİ haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
EPOCH APK V1.5.2 MOD SINIRSIZ PARA HİLESİ

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve EPOCH...

Kapat