Dragon City android indir

android cep telefonları uygulamaları ve yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin

=> Açıklama <=
Android telefon ve tabletler için ejderha yetiştirme oyunudur. Yetiştirdiğiniz ejderhalarla savaşa girecek ve Dragon Master olmak için mücadele edeceksiniz.

Uygulamayı İndirmek İçin;

indir

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

 1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
 2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

3 Yorum Var

 1. admin dedi ki:

  Android telefon ve tabletler için ejderha yetiştirme oyunudur. mobil oyun Yetiştirdiğiniz ejderhalarla savaşa girecek ve Dragon Master olmak için mücadele edeceksiniz.
  Dragon City yükle, android oyun

 2. Charlesmare dedi ki:

  Thanks for consisting of the lovely images– so vulnerable to a sense of contemplation.

  my website – http://onlinesmpt200.com

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Tank Riders 2 aksiyon oyunu mobil indir

android cep telefonları uygulamaları ve yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin Harika bir tank oyunu düşmanlarınızı öldürüp galip olun...

Kapat