Dungeon Legends APK V1.53 MOD SINIRSIZ PARA MEGA HİLELİ

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dungeon Legends APK V1.53 MOD SINIRSIZ PARA MEGA HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Zindan Legends ile gerçek bir aksiyon RPG deneyiminin keyfini çıkarın.
arenada GERÇEK ZAMANLI diğer oyunculara meydan okumak ve zindan bir efsane haline. KOOPERATİF MODE zorlukları aşmak için inanılmaz TREASURE arayan veya yardım için seviyeleri ile gidin. Bir klana katılmak ve zindanlar kontrolü için mücadele ediyoruz.
Becerilerinizi geliştirmek ve oyun stilinize karakter adapte. Bir oyun başlamadan önce bir SAVAŞÇI, şifacı veya DEFENDER yeteneklerinizi seçin ve olur.
Bir Cüce olarak, altın ve zafer arayışı içinde kasabayı terk etmek zorunda bir zaman gelir. deneyim kazanmak ve insanların saygısını kazanmak için zindan zorluklar üzerine almak.
MACERA KEŞFEDİN BİR SONSUZ DÜNYA
zindan girin ve haftalık etkinliklere katılmak. Her benzersiz yolculukta size bizim becerilerini geliştirmek yardımcı olacak yeni ödülleri alacak.
Arena’da mücadele
yeteneklerinizi fark yaratacak gerçek zamanlı savaşlarda diğer oyunculara karşı mücadele. Tek başına ya da arkadaşlarıyla arenaya ve kanıtlamak sizin en büyük savaşçı vardır.
Bir DOĞRU EYLEM RPG
kontroller dokunmatik cihazlar için tasarlanmıştır. geçitler aracılığıyla karakter rehberlik ve onları yenmek için özel yetenekleri bir arada kullanarak, düşman ordularını yenmek için doğru stratejiyi bulmak.
SİZİN maceralarını paylaşmak
Online co-op modunda arkadaşlarınızla zindanları keşfedin. zor zorlukları tamamlamak ve güçlü ürün elde etmek için onlarla ile takım.
ANA ÖZELLİKLER:
– Diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı savaşlar Fight
– Bir klan katılın ve zindanları fethetmek
– PvP Dövüş maçları
– Bütün oyun modları ücretsiz olarak çalınabilir
– Co-op modunda zindan keşfetmek için arkadaşları ile takım
– Diğer oyuncularla sohbet
– Yüksek çözünürlüklü grafik
– Çeşitli Android cihazlarda oynamak için Google Play Games oturum açın
– Android tabletler ve cep telefonları için optimize
GÖRSELLER:
OYUNU İNDİRİN
Para + Hasar + HP + Mana + Beceri + Hızlı Level
APK
Dungeon Legends APK V1.53 MOD

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan RADIOHAMMER APK V2.5 MOD HERŞEYİN KİLİDİ AÇIK HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
RADIOHAMMER APK V2.5 MOD HERŞEYİN KİLİDİ AÇIK HİLELİ

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve RADIOHAMMER...

Kapat