Ekran Kilidi Açarak Para Kazanma

ekran-kilidi-acarak

Bu uygulama sayesinde telefonunuz ekran kilidini açarak para kazanabilirsiniz…

Nasıl mı?

Bu uygulamayı yükleyerek giriş yapıyoruz ve daha sonra telefonumuzun ekranında tuş kilidi için yeni bir ekran oluşuyor bu ekranda iki seçenek oluyor. 1. Reklam 2. Tuş kilidini açma, 1.seçeneği seçerseniz ekranınızda bir reklam açılır ve bunun karşılığında 1 Cent kazanıyorsunuz. Tuş kilidini ne kadar çok açarsanız o kadar para kazanırsınız. En az ödeme ücreti ise 10$, bu miktara ulaştığınızda ödeme alabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

 

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Samsung Galaxy Note 3 Root Yapma bdosyasını ve bedava android uygulamasını Samsung Galaxy Note 3 Root Yapma indir ve Samsung Galaxy Note 3 Root Yapma yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

1 Yorum Var

 1. admin dedi ki:

  retrica camera plus
  retrica camera plus apk indir
  real drift full apk
  Clash Of Clans Mod Para Hileli Apk
  my talking tom hileli apk indir
  candy crush saga hileli
  cepe pes 2014 apk indir
  retrica camera plus apk
  s3 s5 rom
  retrica camera plus indir

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung Galaxy Note 3 Root Yapma

Samsung Galaxy Note 3; N9000 veya N9005 kullanıyoranız ve cihazınızda Bootloader kilidi yoksa Root yapabilirsiniz. Root yapmanız için gerekli olan...

Kapat