Changed the 58.Mad

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve 58.Madde Değişti 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download3 temmuzdan bu yana türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen şike operasyonlarından sonra etik kurulunun kararını tff bugün basın toplantıyısla açıkladı. Şike varmı? ve 58.madde değişikliği açıklamaları. Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Yıldırım Demiören 58.madde’nin neden değiştiğini anlattı. Buna göre şike teşebbüsünde bulunanlar en az 12 puan silme cezası alacak ve puan silme cezası karar alındığı tarihten itibaren geçerli sayılacaktır.

58. maddenin değiştirilmiş hali şöyle:

1- Müsabakanın sonucunu hukuka veya spor ahlakına aykırı şekilde etkilemek yasaktır. Teşvik primi verilmesi de bu kapsamdadır.

a) Yukarıda belirtilen ihlalleri gerçekleştiren kişilere sürekli hak mahrumiyeti cezası verilir

b) Yukarıda belirtilen ihlallerin kulüp yöneticileri tarafından gerçekleştirilmiş olması durumunda, ilgili kulüplere bir alt lige düşürme cezası verilir.

c) İhlalde sorumluluğu bulunan kişilere ayrıca para cezası verilebilir.

2- 1. fıkrada belirtilen ihlallere teşebbüs etmek yasaktır.

a) Teşebbüs halinde, ilgili kişilere 1 yıldan 3 yıla kadar müsabakadan men veya hak mahrumiyeti cezası verilir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Handicapping Penalties Announced bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Handicapping Penalties Announced

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Şike Cezaları Açıklandı...

Close