Bir çoğunuz telefonunuza gelen bazı zenglerden bezir ve bu numaralardan çağrı ve smsləri kabul etmek istemiyor.Bazen ise SPAM çağrılar bizleri rahatsız ediyor. Veyahut da SMS ler. Bunlardan sıkıldınız? Bu yazıda böyle zenglerden kurtulmak için sizlere çeşitli uygulamalar tavsiye göreceğiz.

Durum öyle bir hal aldı ki, daha önce gerçek bir kişinin telefon ederek hizmetlerini anlattığı bir dönemin ardından, artık robot kayıtları gün içinde milyonlarca kişiye telefon ederek ne kadar inandırıcı olmasa da, bazen hayatlarından bezmələrinə bile yol açıyor. =) Bu yüzden de ben size bu yazımda 3 uygulama tavsiye göreceğim.

 

 

TrueCaller: Bu uygulama, size arayan numaraların kontaktınızda olmasa bile kim olduğunu göstermek için olsa da, üstelik Spam numaraları engelleme özelliğine de sahiptir. TrueCaller uygulamasını Google Play Store’dan indirmek için bu linke geçin.

Truedialer-by Truecaller1

 

 

Mr. Number-Block calls & spam: Bu uygulama da bir başka başarılı dışı arama ve sms engelleme uygulamasıdır.Uygulamayı Google Play Store’dan indirmek için buraya geçiş yapın.

adsız

 

C.Blacklist: Bu uygulama sayesinde de istediğiniz çağrı ve sms-leri kara listeye eklenebilir. Ve bu durumda bu kara listeye eklediğiniz numaradan sizi rahatsız edemeyeceklerdir. Bunun yanı sıra siz hiçbir araması smsi qaçırmayacaqsınız, bu uygulama əngəllədiyiniz numaralardan gelenleri sizin için not edecektir. Bu uygulama Google Play Store’dan indirmek için bu linke geçin.

adsız (1)