istanbul escort

Aziz Yıldırım ve Dursun Özbek PFDK’ya sevk edildi

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Aziz Yıldırım ve Dursun Özbek PFDK’ya sevk edildi 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in PFDK’ya sevk edildikleri duyuruldu Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildiklerini açıkladı.

TFF’den yapılan açıklama şöyle;

FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü Başkanı AZİZ YILDIRIM’ın medyada yer alan “sportmenliğe aykırı açıklamaları ” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 38. Maddesi uyarınca 09.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

GALATASARAY A.Ş. Kulübü Başkanı DURSUN AYDIN ÖZBEK’in medyada yer alan “sportmenliğe aykırı açıklamaları ” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 38. maddesi uyarınca 09.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Valencia - Barcelona maçı hangi kanalda? bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Valencia – Barcelona maçı hangi kanalda?

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Valencia - Barcelona...

Close