Crashlands Apk İndir v1.1.1 – FULL RPG Oyunu

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Crashlands Apk İndir v1.1.1 – FULL RPG Oyunu 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Crashlands Apk İndir v1.1.1
Crashlands’da ceylanlar gibi sekerken canavarları mıncıklıyoruz
Crashlands eğer hack and slash oyun sistemine sahip aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir .
Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Crashlands’da uzayda nakliyat işleriyle uğraşan ve ekmek parası peşinde koşan gariban bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız işi gereği uzay gemilerini galaksiler arası taşırken yol üzerindeki olumsuz hava şartları ve meteor yağmuru yüzünden Mercedex marka kozmik tırı evrenin gün görmeyen noktalarında yer alan bir gezegene çakılıyor. Görev bilincini hiçbir zaman yitirmeyen kahramanımız ise uzay gemilerini zamanında müşterilerine yetiştirmek için bu gezegende bir yandan hayatta kalmaya, bir yandan da bir çıkış yolu bulmaya çalışıyor.
Crashlands unicorn gibi seken kahramanları ve retro tarzda grafikleriyle ipeksi bir oyun tecrübesi sunuyor.
Crashlands unicorn gibi seken kahramanları ve retro tarzda grafikleriyle ipeksi bir oyun tecrübesi sunuyor.
görüntü

bilgi
adı
Crashlands
sürümü
1.1.1
boyut 60M
dil İngilizce
indirme linkleri
  • Google Play
  • Full Apk İndir
  • Full Apk İndir (Alternatif)

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Little Big City Hile Apk İndir – Para Hileli 4.0.6 bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Little Big City Hile Apk İndir – Para Hileli 4.0.6 indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Read previous post:
Little Big City Hile Apk İndir – Para Hileli 4.0.6

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Little Big City...

Close