Crossy Road Apk İndir Hile – Unlocked/Coins 1.5.0

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Crossy Road Apk İndir Hile – Unlocked/Coins 1.5.0 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Crossy Road v1.5.0
Crossy Road, klasik Frogger’dan esinlenmiş bir eğlence salon oyunudur, bu oyunda tehlikelerle ve trafikle dolu olan bir dizi caddeyi geçmesi için bir hayvana rehberlik etmek zorundasınız.
Crossy Road oyununun oynanışı çok basit: ekrana dokun, küçük sevimli hayvanın zıplayacak ve onu kenarlarda hareket ettirmek için parmağını iki tarafa doğru kaydır. Amacın gidebildiğin kadar uzağa gidebilmek; arabalardan, kamyon ve trenlerden kaçınmak.
Yol boyunca sadece karşına tehlikeler çıkmaz, aynı zamanda yoldan karşıdan karşıya geçirmek için yeni hayvanlar satın alabileceğin paralar da vardır. Bu hayvanlar özel yeteneklere sahip değiller, fakat bazıları oldukça havalı görünür.
Crossy Road oyununun güçlü yönlerinden biri aslında büyüleyici grafik kalitesidir. Minimalist ve poligon-benzeri stili ile, Frogger ve Minecraft arasında bir estetik orta yol sunar.
Crossy Road, Konami’nin 1981 hitine yeni bir özellik katan klasik Frogger oyununun yeni icadıdır ve dokunmatik ekranlara mükemmel biçimde adapte olmuş eğlenceli ve taze bir deneyim sunar.

Etiketler: crossy road mod apk, crossy road hileli apk, crossy road 1.3.6 mod apk, crossy road coins hile
görüntü


bilgi
adı
Crossy Road
sürümü
1.5.0
boyut 48M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Karakterler Açık
Sınırsız Coins

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Case Clicker Apk İndir – Hile Mod 1.8.5 bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Case Clicker Apk İndir – Hile Mod 1.8.5 indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Case Clicker Apk İndir – Hile Mod 1.8.5

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Case Clicker Apk...

Close