Dawn Of The Sniper 2 Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dawn Of The Sniper 2 Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Dawn Of The Sniper 2 1.2.4
Dawn Of The Sniper 2’de bir keskin nişancı olarak zombileri avlamaya ve masum insanları kurtarmaya çalışıyoruz

Dawn Of The Sniper 2 nişan alma yeteneklerinizi zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir teste sokan bir mobil keskin nişancı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Dawn Of The Sniper 2’de dünyanın kıyamete sürüklendiği bir senaryo bizi bekliyor. Gizli deneyler sonucu ortaya çıkan bir biyolojik silah insanları zombiye dönüştürdükten sonra bu virüs salgın olarak yayılıyor ve dünya nüfusunun büyük çoğunluğu zombiye dönüşüyor. Sonuçta her sokak, her köşebaşı zombiler tarafından istila ediliyor ve hayatta kalan insanlar için yaşamlarını sürdürmek oldukça zor hale geliyor. İşte biz de bu dünyada masum insanları kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz.

Dawn Of The Sniper 2’de keskin nişancı tüfeğiyle araziye hakim yüksek bir noktaya çıkan ve zombileri avlamaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Zombiler sokaklarda masum insanları kovalayıp binaların içerisine sıkıştırırken onları zamanında vurarak yok etmeye ve insanları zombilerden kurtarmaya çalışmaktayız. FPS yani birinci şahıs bakış açısıyla oynanan Dawn Of The Sniper 2’de hedeflerimizi tıpkı bir platform oyunundaki gibi 2 boyutlu olarak görmekte ve avlamaktayız.

Dawn Of The Sniper 2 yaratıcı oyun yapısıyla beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Oyunda hızlı ve aksiyon dolu anlar yaşamanız mümkün.

görüntü

bilgi
adı
Dawn Of The Sniper 2
sürümü
1.2.4
boyut 48M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Ne Hilesi Var?
Para Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Stick Squad - Sniper contracts Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Stick Squad – Sniper contracts Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Stick Squad -...

Close