En iyi Android oyunlar: 2016 yılının popüler oyunları

En iyi Android oyunlar: 2016 yılının popüler oyunları

Burada at AndroidPIT , biz Play Store’un sayısız başlıkları gezinmek yardımcı olmak için en iyi Android oyunların bir listesini derledik. Biz çeşitli oyun türleri keşfetmek ve 2016 yılında Android telefonunuzda veya tabletinizde yüklemek gidelim amacıyla, en iyi başlıkları sunmak bize katılın!

  • En iyi Android uygulamaları
  • En iyi ücretsiz Android oyunlar
AndroidPIT iyi android oyunları 9Savunma Bölge 2 HD: bizim en iyi Android oyunlarından biri. / © AndroidPIT

Yeni Android oyunlar bu ay

Her ay Android akıllı telefon üzerinde oynamaya değer ne kesme kenarında kalmasına yardımcı olmak için, Play Store bilinmezlik keşfedilmemiş derinliklerinde koparıp sıcak yeni oyunlar, kavurucu getireceğim. Aşağıdaki bağlantıdan makale kontrol ederek şu anda oynamaya değer ne arkadaşlarınıza anlatmak için bir olmak.

  • Yeni Android oyunlar

En iyi Android bulmaca oyunları

Cut the Rope 2: Mevcut favori:

Android’de mevcut favori puzzle oyunu Om Nom olarak bilinen küçük yeşil yaratık için şeker yem hangi Halat 2, Cut edilir. Bunu nasıl yapıyorsun? Elbette, ip keserek.

Bu free-to-play başlık resimsel grafik ve fiendishly zeki bulmacalar bulunmaktadır. şirin görseller tarafından aldanmayın, Halat 2 daha sonra seviyelere ulaşmak zaman ciddiye zor olur kesin. başarı birkaç snips uzakta sadece hiç çünkü Ama, bu bir eski geçmez.

AndroidPIT ip 2 oyunu kesip 1
Halat 2 Mevcut favori Android bulmaca oyunudur kesti. / © AndroidPIT

Cut the Rope 2Google Play'de yükleyin

Android için bazı diğer büyük bulmaca oyunları sonra iseniz, seçim için bol miktarda vardır. Eğer doktor muayenehanesinde beklerken bulmaca oyunları, sabah gidip için büyük ya da. Bazen beyinsiz eğlenceli ve onlar senin düşündüğünden daha karmaşık olduğunu, diğer zamanlar sunuyor, ama onlar telefonun kendisi gibi önemlidir. bizim sık için aşağıdaki linki çarptı.

  • En iyi Android bulmaca oyunları

En iyi Android kule savunma oyunları

Zombies 2 Plants vs: Mevcut favori

Vs Zombies Bitkiler klasik free-to-play kule savunma oyunlarından biridir ve onun devamı türün parlayan yıldızı olabilir.Zombies 2 Plants vs size yaklaşan bir zombi ordusu yenmek için çeşitli fundalık hizmetleri istihdam görür.

PopCap yakın sonsuz tekrar değeri ile renkli, bağımlılık, iyi dengelenmiş bir strateji oyunu sunuyor. Sürekli yaratıcı olduğunu ve her aşamada, her zaman onlar aracılığıyla ilerleyen yeni sorunlar yukarı atar anlamına gelir benzersiz özellikleri kendi belirledi vardır.

Zombies 2 serbestçe kullanılabilir kilitsiz içerik açısından oldukça cömert vs kadar free-to-play oyun gitmek, Bitkiler. Ve o da aman aman iyi bir zaman.

AndroidPIT iyi android oyunları 1
Zombies 2 Plants vs kule savunma tarz krallarından biridir. / © AndroidPIT

Bitkiler vs Zombies 2Google Play'de yükleyin

Savunma Bölge 2 HD: olanlar için ciddi bir sorun arayan

Defense Grid 2 HD modern bir askeri tema ile daha gerçekçi kule savunma oyunu. onun şirin rekabete kıyasla, kesinlikle daha fazla kum var, ama aynı zamanda mükemmel bir oyun vardır.

Daha önce bir kule savunma oyunu oynadı hiç eğer içine almak zor hale getirebilir oyun, taktik derinliği bir sürü var.Ancak, tarz gaziler sunduğu meydan zevk olacağını sanıyorum.

Savunma Bölge 2 HD tam sürümü için ABD $ 2,99 maliyeti, ancak ilk olmadığını kontrol etmek istiyorsanız kullanılabilir hafif bir sürümü var. Kesinlikle Android en iyi kule savunma oyunlarından biri.

AndroidPIT iyi android oyunları 6
Savunma Bölge 2 HD, mükemmel grafikler maç için oyun vardır. / © AndroidPIT

Savunma Bölge 2 HD LiteGoogle Play'de yükleyin

Kale Savunma: Yeni başlayanlar için

Kale savunma başka free-to-play başlık. Bir fantezi dünyasına yer alan otel, eski kule savunma başlıkları birini ve burada bulunan tam devrimci bir şey yok. Ama Kale Savunma çivi oyun bu tür yeni olanlar için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olarak tür ve eylemlerin temelleri.

düşmanları onları sonuna ulaşan önlemek için kuleleri ile hizaya gerekir sabit bir yolda yürümek. Grafik ve ses sadece Tamam, ama 100’den fazla seviyeleri, üç zorluk ayarları ve heyecan verici bir yükseltme sistemi ile Kale Savunma hala daha geri gelmesini sağlayacak.

AndroidPIT iyi android oyunları 5
Ne yazık ki, Kale Savunucuları grafikleri oldukça rekabete kıyasla düşük çözünürlüklü vardır. / © AndroidPIT

Kale SavunmaGoogle Play'de yükleyin

En iyi Android RPG oyunları

Ejderha Kahramanları: Shooter RPG

Esasen RPG öğeleri ile dikey kaydırma tetikçi Dragon Kahramanları: Shooter RPG bir doğal basit türe bazı hoş geldiniz derinlik katıyor. seviyeleri ile ilerleyerek, siz kahramanların çeşitli kilidini açabilir ve ayrıca her düzeyde patronlar Dragons, yağmurundan gelen Dragonia kurtarmak için bir teklif becerilerini yükseltmek.

çekim oyun, basit, renkli ve kinetik ve bunu güzel bir arcade vibe kredi menülerde basın sonsuz düğmeleri vardır. tek yakınma başlatırken oyun özellikle gerektirir saçma yükleme zamanı. Eğer neşeyle uzak ejderha patlatma konum kez çabuk unutulur, ama hızlı bir oyun için dalış istediğinizde sinir bozucu olabilir ve bir düzeye almak için birkaç dakika beklemek zorunda.

Oyun birkaç farklı modları, PvP savaşları ve filo, özelliği, böylece dişler içine sıkışmış almak için bol var.

AndroidPIT iyi android oyunları RPG 8
Dikey kaydırma, ejderha oblitere kargaşa. / © AndroidPIT

Ejderha Kahramanları: Shooter RPGGoogle Play'de yükleyin

The Walking Dead: Survival Yolu

The Walking Dead başka bir Android oyun için temel yanı sıra franchising post-apokaliptik yeryüzünde zombi yanı sıra gelişmek olduğunu daha fazla kanıt sağlar. The Walking Dead: Survival Road to muhtemelen henüz en zengin Walking Dead Android deneyimdir. Bir baz oluşturma oyun olarak çoğunlukla çalışır ve Woodbury size insanlık kendi ayakları üzerinde yedeklemek için zemin ve çiftlikleri eğitim, olağan atölye inşa ettiği ayardır.

tabanı dışında, misyon ve baskınlar vardır. Eski buluntular Eğer hikaye liderliğindeki sıra tabanlı dövüş yoluyla çevreyi keşfetmek, ikincisi ise size itibar ve sarf malzemeleri için mücadele, çevrimiçi rakiplere karşı karşıya sağlar. Hikaye modu kilit anlarda kararlar ve çizgi roman hayranları için özellikle keyifli olacağını sağlar.

Genel olarak, oyun oldukça işe başlamak içeren edilir ve dinamikleri iyi işlev, ancak ödeme-win doğa oyun bir kaç saat sonra belirgin hale gelir. Edindiğiniz karakter ve ekipman rastgele şans ve bunu yaparken maliyeti hakkında şikayetler olmuştur. Biz mümkün olduğu kadar ücretsiz oyun keyfini tavsiye ve bunun içine herhangi bir (ya da en azından çok fazla) para bırakarak önlemek için çalışacağını söyledi.

AndroidPIT iyi android oyunları RPG 2
gün sonu korkunç bir zaman, ama headshot birçok fırsat sunmaktadır. / © AndroidPIT

Survival Road to: Ölü WalkingGoogle Play'de yükleyin

Marvel Gelecek Fight

Marvel Gelecek Fight Marvel oyun evrene çok cazip ve hemen ilgi çekici bir ektir. Sen gelecekteki trans-boyutlu bir tehdit dünyayı kurtaran yetenekli kahramanlar bir grup toplamak için bir arayış gönderilen Black Widow, Captain America ve Iron Man, ile başlar.

1-touch veya Pad – – Orada kontrol stilleri bir seçim ve size bir patron ulaşana kadar sürpriz hainlere çekiçle etrafında kısa seviyeleri at yarışı. Daha fazla karakter kilidi sonra, içinde ve üçlü onları takas ve bir seviyeye boyunca herhangi bir zamanda aralarında geçiş yapabilirsiniz.

şeyler ısınır ve seviyeleri geçmek için birden fazla girişimleri alarak başladığınızda, uygulama içi satın alma üzerinde uçan parmağınızı bulmak, ama o noktaya ulaşmak önce oldukça uzun bir süre oyalamak için burada yeterince var olabilir.

AndroidPIT iyi android oyunları RPG 6
toplamak için likra kaplı süper kahraman sıçrayan bir sürü vardır. / © AndroidPIT

MARVEL Gelecek FightGoogle Play'de yükleyin

En iyi Android sonsuz koşucu oyunları

Speedy Ninja

Speedy Ninja adı zaten her şeyi söylüyor: Bir çevik Ninja, ekran boyunca hızla çalışan kılıç, Fireballs ve daha yardımıyla rakipler ile mücadele olarak oynayabilirsiniz.

Ne Speedy Ninja böyle büyük bir sonsuz koşucu en iyi kararlar almak için her iki yönde de neler olup bittiğini yakın ilgi ve çoğu para toplamak zorunda eylem, yukarıda ve üzerinde çalışacak bir yanma sigorta altında yer almasıdır yapar (seçim oyun para birimi). Eğer yeterli paraları varsa ek silah ve karakter satın alabilirsiniz.

Speedy Ninja en yaratıcı sonsuz koşucu değil, ama iyi temellerini kapsar. İyi etkiler, sıkı kontroller ve zorlu düzeyleri ile gösterişli grafiklere sahip. Oh, ve bir ejderha binmek.

AndroidPIT en iyi android oyunları endles koşucular 3
Speedy Ninja grafik basit görünüyor, ama hareket bunlar çarpıcı. / © AndroidPIT

Play Store’dan Speedy Ninja İndir

Örümcek-Adam Sınırsız

sonsuz bir koşucu ile Spider-Man birleştiren cennette yapılan bir maç gibi görünüyor. Spider-Man, New York sokaklarında salıncak gökdelenler tırmanıyor ve Doc Ock, Green Goblin ve Gameloft başka cilalı başlığında Spider-Man evrenin diğer kötüleri bir bütün ana karşı heyecanlı savaşlar savaşır.

Oyunun görünüm ve his 3D seviye tasarımı ile mükemmel çalışır mükemmel hücre gölgeli grafik ile, çizgi roman gelen ağır borç. Sen destansı bir arsa beklememelisiniz, ama bile olmayan Spider-Man hayranları bu bir zevk olacaktır.

AndroidPIT en iyi android oyunları endles koşucular 6
Spider-Man Unlimited 3D grafik tablet üzerinde harika görünüyor. / © AndroidPIT

Örümcek-Adam SınırsızGoogle Play'de yükleyin

Vektör

Eğer Mirror adlı Edge gibi, Vector ile evde doğru olmalıdır: muhtemelen DICE 2008 başyapıtı Android en yakın şey. Bu totaliter bir kentte kaçak Parkour için bir yetenek ile bir siluet kahramanı sahiptir.

animasyonlar mükemmel ve karakterin hareketleri tamamen insan görünüyorsun. Daha az tahsil öğeler diğer birçok sonsuz koşucu daha vardır – Odak fazla hayatta kalma ziyade kupa avcılık. çatı için çatı arası atlama kadar iyi olmamıştı.

AndroidPIT en iyi android oyunları endles koşucular 4
Vector animasyonlar bakmak ve gerçekçi hissediyorum. / © AndroidPIT

VektörGoogle Play'de yükleyin

En iyi Android aksiyon oyunları

Implosion – Hope Kaybetmek Yok

Implosion – Hope Kaybetmek Yok grafikler ve oynanış açısından daha bir çok cilalı mobil oyun. Bu dilimleme ve Savaş veya Devil May Cry Tanrı’nın tarzında düşman ordularını yolumuzu dicing gören bir üçüncü şahıs aksiyon unvan.

Sen kısa ve tatlı yerlerde çeşitli genelinde mutantlar zarar dağıtmaya, bir kılıç ve bir tabanca ile donatılmış bir zırh kaplı savaşçı olarak oynarlar. Eğer düğme püre istiyorum, ya da biraz daha ritmik grevlerle tarak kurmak ister çalışan bu oyun kesinlikle çivi kontrolleri ve hissediyorum.

Eğer platformda bulacaksınız ve patronu savaşları genellikle epik gibi grafik olarak iyi. Ücretsiz olarak ilk birkaç misyonlar aracılığıyla oynamak, ama bence hangi 9,99 $, ABD için satın için gerekli olacak bundan sonra tamamen değer.

AndroidPIT iyi oyunlar 20
grafik ve Implosion ve oyun Triple-A tüm yoludur. / © AndroidPIT

Implosion – Hope Kaybetmek YokGoogle Play'de yükleyin

Ölümün içine

Ölü içine Play Store’a yeni bir şey değil, ama yine de en iyi Android aksiyon oyunlarından biri. Ölü içine, sonsuz bir koşucu ve first-person shooter birleştiren sizin şekilde bu atlatmak için çalışırken sizin refleksleri test, zombi çetelerin aracılığıyla headfirst darting görür.

testere – Yol boyunca, silah eski zombi kriptonit da dahil olmak üzere pistlerde doğrudan bu, ortadan kaldırmaya yardımcı yaratır bulacaksınız. Bu basit bir boğuşma, ama bir çoğu heyecan verici biri. Google Uygulama içi satın alma ile, Play Store’da yer Ücretsizdir.

AndroidPIT iyi oyunlar 23
Ölü görkemli sunuya onun başarısında büyük bir rol oynar. / © AndroidPIT

Ölümün içineGoogle Play'de yükleyin

Hitman: Sniper

Square Enix en Hitman serisi bir süredir PC ve konsollar üzerinde büyük bir imtiyaz olmuştur, ama son zamanlarda akıllı telefon ve tablet tedavisi verildi. sıra tabanlı Hitman GO başlığı geçen yıl piyasaya sürüldü ve şimdi ‘Squenix’ bir first-person shooter, Hitman ile takip etti: Sniper.

Hitman: Sniper büyük ölçüde keskin nişancı tüfeği kapsamı arkasında sabit bir pozisyonda yer alır. Sen Ajan 47 olarak, kiralık bir katil yüksek profilli hedefler bir dizi kapalı toplama ile görevli çalışmaktadır. o belirlenmesi ve en iyi sırayla çevreleyen korumaları öldürme, ana işareti çıkarmak için yeterince kolay olsa Hitman bazı taktik derinlik getiriyor: Sniper.

Eğer ABD $ 2,99 soran fiyata işgal ve birkaç Android FPSS Sniper yaptığı gerilim tür aşılamak için tutmak için 150 misyonları vardır. NPC size akıllıca aldıktan sonra, her şey telaşlı alabilirsiniz.

AndroidPIT iyi oyunlar 26
Hitman: mermiler ateş başladığında eylem Sniper adlı yavaşlarsa daha da heyecan verici olun. / © AndroidPIT

Hitman: SniperGoogle Play'de yükleyin

En iyi Android yarış oyunları

Reckless Racing 3

Reckless Racing 3 bazı fevkalade hummalı yarışmalar yol aşağı yukarıdan bakmak için izin veren bir izometrik görünümü ile Micro Machines tarzı yarışçı.

Reckless Racing 3 sağa çevirerek ve sol ve ileri veya ters sürüş için dört ekrandaki denetimleri kullanır. Bu sadece ekrana eğin ki diğer yarışçılar ile karşılaştırıldığında bir sürü gibi görünebilir, ama mükemmel işler. Yani bunu kontrol etmek kolay olduğunu söylemek değil – araç sürekli parça etrafında kayar ve yerinde tutmak için bir savaş. Bu deneyim yapar kontrol kurulumu, ama neyse ki 3D grafik de parçası bakmak ve haritalar çok gerçekçi.

Bu (Süper Skidmarks? Hatırlamak yeterli herkes eski) 90s arcade tarzı yarış oyunları bir dönüştür ve o Android en iyi yarışçılar biri.

AndroidPIT en iyi android yarış oyunları 4
büyük bir 3D motor ve basit kontroller ile, Reckless Racing 3 daha fazla bilgi için geri geliyor olacak. / © AndroidPIT

Play Store’dan Reckless Racing 3 indirin

Angry Birds Go!

Angry Birds Go! Rovio bir free-to-play yarış oyunu, bize orijinal Angry Birds getiren takım.

Bu düzgünce cel-gölgeli grafik ile bir karikatür gibi görünüyor ve Mario Kart gibi bir şey oynuyor. Farklı tür maddelerin önceden belirlenmiş bir numara ile çökmesini, diğerlerini yarış, engelleri kaçınarak olarak modları, ve patron kovalayan bir takım özellikleri.

Bu Kaçık Yarışları oynanabilir versiyonu gibi hissediyor. Otomobil yükseltilebilir ve ilerleme olarak yeni karakterler kendi benzersiz özelliklere sahip, her biri kilidi vardır.

Bu resimsel görseller sanatçıların çok yetenekli bir ekip gelmesi olduğu açıktır; animasyonlar ve arka sürekli güçlü. Sığ bir öğrenme eğrisi de vâkıf için kolay ve eğlenceli hale getirir, ve sen eğlenceli bir sürüş için konum tanıtım seviyeleri geçmiş olsun bir kez.

AndroidPIT en iyi android yarış oyunları 6
Angry Birds Go bir Mario Kart başlığı gibi biraz hissediyor. / © AndroidPIT

Angry Birds Go!Google Play'de yükleyin

Riptide GP2

Nintendo klasik Dalga Race anımsatan Riptide GP2 fütüristik bir jet ski yarışçı. kariyer modu oldukça tipik; Eğer o basit araç yükseltmeleri satın almak için kullanabileceğiniz yarış pozisyonuna bağlı olarak para kazanmak.

bu özgünlük yoksun, Riptide 2 mükemmel 3D grafik ve sıkı kontroller ile yapar. cihazınıza Döner, hatta biraz ekrandaki doğru çevirir. Bu bazıları için çok hassas olabilir, ancak kontroller ve duyarlılık hem zevk için özelleştirilebilir.

yarışları daha ilginç hale getirmek için, haritanın etrafına yerleştirilen rampalar vardır – onlar size destek verir başarıyla bir numara tamamladıktan. Aslında sizi yavaşlatacaktır düzgün hile karaya başarısız olarak, kurslar içine güzel bir risk / ödül senaryosunu sunar.

Her yarışta üç yıldızlı derecelendirme elde etmek zor, ama meydan Riptide GP2 yaptığı gibi iyi işleyen bir oyun açığız.Aşağıdaki Play Store bağlantısı üzerinden Check it out.

AndroidPIT en iyi android yarış oyunları 8
Riptide GP2 fütüristik bir dalga yarışı gibidir. / © AndroidPIT

Riptide GP2Google Play'de yükleyin

En iyi Android dövüş oyunları

Şampiyonlar Marvel Yarışması

En büyük Marvel karakterleri bazı Featuring hiç Şampiyonlar Marvel Yarışması için bekliyordum Android kavgacı. yukarı seviye olarak aşamalarında çeşitli yolumuzu savaşmak ve bu epik macera yeni karakterler kilidini.

O orada en iyi savaşçılardan biri yapar Şampiyonlar kontrol hassas Marvel Yarışması var. sadece farklı yönlere başparmaklarınızla kaydırarak mükemmel animasyon saldırıların bir dizi ortaya çıkarır ve bağlanmak için denemek için hiçbir rahatsız edici ekrandaki denetimleri vardır: Bu inanılmaz akıcı ve duyarlı hissediyor.

Sorunsuz oynamak için oldukça modern bir cihaz çalışıyor olması gerekir, ancak Marvel sık bazıları olarak dışarı savaş için can atıyorsanız, bu kontrol etmek gerekir. Bu uygulama içi satın alma ile, Play Store’da ücretsiz.

AndroidPIT hayret oyunu kahramanı 4
Şampiyonlar Marvel Yarışması’nda favori Marvel karakter olarak oynayın. / © AndroidPIT

Şampiyonlar MARVEL YarışmasıGoogle Play'de yükleyin

WWE Ölümsüzler

Biz destansı bir fantezi karışımı ve iyi, son zamanlarda WWE Immortals oynamaya oldum neredeyse gerçeklik. Bazı müthiş, aptal eğlence için pro-güreşçilere ile Among Us Gods: Oyun Adaletsizlik döküm sigortalar. Grafik ve animasyonlar üst çentik vardır ve bazı heyecanlı üç-on-üç maç-up için üç karaktere kadar etiketleyebilirsiniz. Almak için hazır gürlemek.

AndroidPIT wwe ölümsüzler oyun kahramanı 1
WWE Immortals son zamanlarda bir ayı pençesinde bize olmuştur. / © AndroidPIT

WWE ÖlümsüzlerGoogle Play'de yükleyin

SOULCALIBUR

SOULCALIBUR (evet, bütün kapaklar) bir arcade klasik: çok az şimdi 1998 yılında piyasaya çıktığından arasında değişti ve gerçeği kendi mekaniği miktarlar hakkında konuşuyor.

Bu bugünün standartlarına göre biraz öngörülebilir savaşçı. Orada herhangi bir sürpriz oynanış açısından burada değil, ama onun denenmiş ve test edilmiş formülü türün en keyifli savaşlarından bazı sağlar. Bu savaşçı bir combo açığa çıkarmak için karmaşık basılması bir sürü ezberlemek gerekmez; Herkes onu oynarken bir terbiyeli, ahem, bıçak olabilir.Yine de deneyimli oyuncular savaşta bir avantajı kazanmak için izin nüans korur.

SOULCALIBUR savaşçıları, benzersiz silah ve hamle ile her çeşitli özellikleri, ama hayal kırıklığı çoklu oyuncu desteği yoksundur. Google Play Store’da daha pahalı oyunlar (şu anda ABD $ 13,99) biri, ama Android’de saf mücadele deneyimi olarak, en iyi biri.

AndroidPIT Soulcalibur oyunu kahramanı 3
Soulcalibur akışkan mücadele bu Android en keyifli Brawlers biri yapar. / © AndroidPIT

SOULCALIBURGoogle Play'de yükleyin

En iyi Android strateji oyunları

XCOM: Enemy Within

XCOM: Play Store’dan diğer pek çok popüler strateji oyunları gibi free-to-play ilkeleri üzerine kurulmuştur değildi çünkü iyi Android strateji oyunlarından biridir Enemy Within. Herhangi bir ek alımlar olmadan zevk için inşa edilmiştir.

O kadar üst düzey grafik bekliyoruz, ama aynı zamanda bir üst uç Play Store fiyatı, her zamankinden Android yolunda yaptı uzun zaman önce PC için ödüllü bir strateji başlığı oldu. Biz olsa, ilk yatırım değer size temin ederim.

teaser 2 içinde andrdoidpit XCom düşman
XCOM: Enemy Within benzeri olmayan derin bir sıra tabanlı strateji deneyimi sunuyor. / © AndroidPIT

XCOM®: Enemy WithinGoogle Play'de yükleyin

dominations

Dominations Android sahnede oldukça yeni olabilir, ama zaten bir milyondan fazla indirme ve eleştiriler yüksek seviyede topladı. Clans ve medeniyetler çatışması arasında bir yerde Koşu, dominations oyuncular keşfetmek genişletmek ve dünyayı fethetmek için “uzay çağı taş çağından” bütün bir ulusun kontrol altına almak olduğu bir taban kurma oyunu.

Dominations sağladığı stratejinin düzeyi kadar en Android oyunlar görünenin ötesinde. Eğer güçlü bir ordu kurmaya para harcamak ya da kütüphanede yeni bir teknoloji araştırma içine pulluk mıdır? Dominations Oynamak için ücretsizdir. Sizin lehinize zafer şansını salıncak olabilir, bu dakika-to-dakikalık kararları yanı sıra katılmak için bazı süpürme savaşlar ile doludur ve Play Store’da bunu kontrol edebilirsiniz.

AndroidPIT Dominationlar oyunu teaser üç
Dominations eski Civilization II dev ve kaliteli gösterileri ile oluşturuldu. / © AndroidPIT

dominationsGoogle Play'de yükleyin

İyi çevrimdışı oyunları

Mevcut favori: Gülünç Balıkçılık kolayca bizim favori çevrimdışı Android oyunu. Balık için balıkçılık durmuyor çünkü çoğunlukla; Ayrıca silah bir bütün cephaneliği ile onları patlama olabilir. Hiç kimse balık tek parça halinde yere almak vardı, bu yüzden bazuka tamamen meşru olta takımı olduğunu söyledi. Issız adada mahsur kalmak.

AndroidPIT saçma balıkçılık 2
Bir varil balık ateş gibi. varil gökyüzü olduğunu … / © AndroidPIT hariç

saçma BalıkçılıkGoogle Play'de yükleyin

neredeyse veri parası veya pil ömrünü uzatmak için gereken uzun bir yolculuk karşı karşıya kendinizi dışarı bulursanız, çevrimdışı oyun-olmazsa olması bir olan senin oyun repertuarına. Bu no-internet eğlenceli zamanlar için telefonunuzda tutmak için en iyi Android çevrimdışı oyunlara bizim toparlama bir göz atın.

  • En çevrimdışı Android oyunlar

En iyi Android oyun nedir sizce nedir? Bize görüşlerinizi bildirin.

 

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan 2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Read previous post:
2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar

2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar En iyi ücretsiz Android oyunlar listemizde, biz türlerin bir dizi genelinde Play Store'un en...

Close