Facebook Mesajlarınızı Okuyabileceğiniz Alternatif Uygulamalar

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Facebook Mesajlarınızı Okuyabileceğiniz Alternatif Uygulamalar 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki, Facebook mobil cihazlarda mesajlaşmayı kolaylaştırabilmek için Facebook Messenger isimli uygulamayı sundu. Ancak ben Facebook Messenger‘dan hiç memnun değilim. Benimle aynı düşüncede olanlar mutlaka vardır. Eğer siz de Facebook’un mesajlaşma programı Facebook Messenger’dan memnun değilseniz sizlere sunduğum alternatif uygulamalardan birini kullanabilirsiniz.

Trillian

Android ve iOS cihazlarımızda kullanabileceğiniz Trillian uygulaması Facebook Messenger, Google Talk, MSN, AIM, ICQ, Yahoo ve Jabber gibi sosyal ağları desteklemektedir.
İndir: Android iOS

AIM

AIM uygulaması, Facebook ve Google gibi sosyal ağlarda bulunan mesajları destekliyor. Uygulamada grup desteği, fotoğraf paylaşımı da mevcut.
İndir: Android iOS

BeejiveIM

BeejiveIM‘de bildirimler, dosya paylaşımı, çoklu hesap girişi gibi olanaklar sağlıyor. Ayrıca Unicode desteği, sohbetleri kaydetme, köprü desteği ve ifadeler ile sizi uyaran bir arkadaş listesine sahip.
İndir: Android iOS

IM

Facebook, MSN, Google Talk, AIM, Yahoo!, ICQ, Renren, Jabber, MeinVZ, Gadu-Gadu, Fetion, Yandex IM ve Mail gibi programların çocuğu destekleyen IM oldukça kullanışlı bir uygulama.
İndir: Android iOS

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan B.ALHAS v1 Blogger Teması bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve B.ALHAS v1 Blogger Teması indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

1 Yorum Var

 1. admin says:

  clash of clans hile indir cepde
  memory booster silinmiyor
  telefonu tels
  cepte net messenger indir
  pes 2013 indir android cepde
  gta türk apk full indirceptenet
  dead space apk indir cepde
  top eleven apk cepde
  afterlight apk cepde
  ekran desen kilit Bloke acma

Yorum bırak

Read previous post:
B.ALHAS v1 Blogger Teması

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve B.ALHAS v1 Blogger Teması 2014 yeni çıkmış android oyunları...

Close