Game Killer v4.26 GÜNCEL APK(TÜM OYUNLARDA HİLE YAPIN)

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Game Killer v4.26 GÜNCEL APK(TÜM OYUNLARDA HİLE YAPIN) 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Game Killer 4.00 FULL APK
(TÜM OYUNLARDA HİLE YAPIN)

Game Killer 4.00 FULL APK

Arkadaşlar bugünki ilk konum oyunlarda altın veya para hilesi yapmak için kullancağımız game killer programımız . Programı kullanabilmek için ROOTolmalısınız . Programda hile yapamıyacağınız oyun olmadığını sanmıyorum hemen hemen bütün oyunlarda hile yapabiliyor. Hill climb racing , subway surfers , speed car ,CLASH OF CLANS ,Boom beach, vb gibi oyunlarda ve oyunda rahat rahat hile yapabiliyoruz . Hile yapamadığı oyun yok . Uzatmadan hilenin yapılışını anlatayım . Önce resimler ;


İndirme Linki : Game Killer APK İndir

Kurulum : APK dosyasını kurun bu kadar .

Hile Nasıl Yapılır ?

1)Öncelikle programımızı açıyoruz ve yukarıda birinci resimdeki ekran gelicek sonra orta (home) tuşuna basıp arka plana alıyoruz eğer ana ekranda sol üst köşede veya ekranın herhangi bir yerinde küçük anahtar işareti varsa doğru yoldasınız .

2)Hileyi yapmak istediğimiz oyuna giriyoruz varsa storeye yani alışveriş menüsüne geliyoruz .

3)Orada altınımız veya paramız diyelim 3200 altınımız var diyelim . Ekrandaki anahtar düğmesine basalım karşımıza resimlerde verdiğim gibi bir ekran çıkacaktır 1den 9 ‘a kadar sayı olan .

4)Paramızı ordaki boş kutucuğa yazıyoruz sayılarla ve aratıyoruz . Karşımıza bir çok sayı veya hiç bulmamış bir ekran çıkacaktır sıkıntı etmeyin .

5)Oyuna tekrar dönüp altın sayımızı aratıyoruz mesela 3200 altınımız vardı bunu 3300 mesele öyle yapıyoruz tekrar 3300 aratıyoruz programda ve karşımıza bir tane kutucuk veya birden fazla kutucuk çıkacaktır .

6)Çıkan 1 tane kutucuğa tıklayıp ordaki 3300 ‘ ü 99999999 yapıyoruz ( 8 tane rakam giriyoruz)

7)Miktarı yazdıktan sonra ok düğmesine basıyoruz ve oyuna geri dönüyoruz Paramız yine 3300 gözüküyorsa storeden yani alışverişten çıkın tekrar girin paranız olacaktır .

8)Haa 3300 arattığınızda bir değilde birden fazla sayı kutucuğu çıktıtsa kutucuklarda DWB yazan kutulara girip altın sayımızı değiştiriyoruz .

9)Ve hilemiz olmuştur hayırlı uğurlu olsun .

yusuf beyazıt arkadaşımıza teşekkürler

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Piano Tiles 2 Hile Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Voxox APK 1.2.8 full indir(İstediğin Numarayı Kullanarak bedava Arama Yapma)

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Voxox...

Close