Jetpack Joyride Hile Apk İndir – v1.9.2 Sınırsız Coins

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Jetpack Joyride Hile Apk İndir – v1.9.2 Sınırsız Coins 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Jetpack Joyride 1.9.2
Jetpack Joyride ile aksiyon dolu bir macera oyunu sizleri bekliyor. Kahramanımız Barry Steakfries’a, şeytani bilim adamının gizli laboratuarında yer alan deneysel jet motorlu ceketi ele geçirmesi için yardımcı olmaya çalışacağız.

Jet motorlu ceketiniz yardımıyla uçarak ilerleyeceğiniz oyunda, sizi engellemek isteyen düşmanlarınızı saf dışı bırakacak, altınları toplayacak ve bölümleri tamamlayarak kazandığınız paralarla yeni eşyalar alabileceksiniz.

Oyunun kontrolleri oldukça kolaydır. Ekranın alt ve üst bölümlerine dokunarak hareket edebileceğiniz oyunda amacınız olabildiğince uzun süre hayatta kalarak yüksek skorlara ulaşmak.

İsterseniz arkadaşlarınızla da yarışabileceğiniz Jetpack Joyride ile yapmış olduğunuz skorları çevrimiçi olarak diğer arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz.

Sonuç olarak eğlenceli, sürükleyici ve son sürat bir macera oyunu arıyorsanız Jetpack Joyride‘ı mutlaka denemelisiniz.

android oyun, android oyun indir, jetpack joyride hile apk, jetpack joyride para hile apk, jetpack joyride altin hile apk, jetpack joyride mod apk, jetpack joyride 1.9.0 mod apk, jetpack joyride hack, jetpack joyride para hile, jetpack joyride altin hile, jetpack joyride 1.9.0 apk hile, jetpack joyride 1.9.0 apk mod, jetpack joyride 1.9.0 hack apk, jetpack joyride 1.9.0 para hile indir, jetpack joyride 1.9.0 altin hile indir, jetpack joyride 1.9.0 , jetpack joyride 1.9.0 apk hack, jetpack joyride 1.9.0 hile indir, jetpack joyride 1.9.0 sinirsiz para, jetpack joyride 1.9.0 sinirsiz altin, jetpack joyride apk hack, jetpack joyride apk hile, jetpack joyride elmas hile
görüntü


bilgi
adı
Jetpack Joyride
sürümü
1.9.2
boyut 88M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
– Sınırsız Coins

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan A Dark Dragon Apk İndir – v3.14 FULL bdosyasını ve bedava android uygulamasını A Dark Dragon Apk İndir – v3.14 FULL indir, A Dark Dragon Apk İndir – v3.14 FULL yükle ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
A Dark Dragon Apk İndir – v3.14 FULL

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve A Dark Dragon...

Close