Max Payne Mobile v1.2 APK

Max Payne PC versiyonunu birçoğumuz biliyoruz.Grafikleri ve kendisi sürüklemesi ile oyun gerçekten kaliteli bir yapımdı ve nitekim karşılığınıda aldılar.Oyun çok iyi satış rakamlarına ulaştı ve popülaritesi gerçekten çok arttı.

Şimdi oyunun mobil versiyonu ile karşınızdayız.Mobil versiyonuda son derece başarılı olan oyun PC versiyonunu aratmıyor.Hikayesi ise,

Polis ve Mafya tarafında cinayet ile suçlanan Max Payne isimli gizli bir polisin kendini temize çıkarma çabaları ile başlıyor.Oyunda bir yandan katledilen ailesi hakkında gizli gerçeği ortaya çıkarmak diğer yandan kendi adını temize çıkarmaya çalışan Max isimli gizli polisi yönetiyoruz.


Özellikler

Yüksek çözünürlükte HD grafikler ve efektler

Bullet Time ile zamanı yavaşlatarak ateş ederek gerçekçiliği sonuna kadar hissetme imkanı.

Çoklu nişan modu

İsteğinize göre ayarlanabilir grafik detayları

İndirmek İçinYüklemek İçin

1-)Apk dosyasını yükleyin.

2-)Data dosyasını Android/obb içine atın.

3-)Oyunu Çalıştırın.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Crazy Taxi bdosyasını ve bedava android uygulamasını Crazy Taxi indir ve Crazy Taxi yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Read previous post:
Osmos HD v2.0.2

Bilim-kurgu hayranlarının sıkılmadan oynayabileceği,son derece güzel müzikleri ile Osmoz HD karşınızda.Kendimizden küçük parçaları yakalayarak büyümeyi amaçladığımız oyunda uzayın derinliklerinde işimizin...

Close