PicsArt Photo Studio Apk Full v5.16.1 İndir Türkçe

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve PicsArt Photo Studio Apk Full v5.16.1 İndir Türkçe 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu 5.16.1
Android için geliştirilmiş kapsamlı bir resim editörü olan PicsArt ücretsiz kullanım sunuyor. Telefonunuzla çektiğiniz resimlerde basit düzenlemeler yapmak, metinler, çizimler ve efektler eklemek için kullanabileceğiniz uygulamayla eğlenceli sonuçlar alabiliyorsunuz.
Resim Editörü: Fotoğraf filtreleri, kolajlar, çerçeve, etiket, metin efektleri, clipart grafikler, artistik efektler, kesme, renk ayarını değiştirmek için araçlar.
Efektler: Çizim, yağlı boya, neon, vintage, HDR, pastel, eskitilmiş, karikatürize edilmiş resimler hazırlanabilir.
Çizim: Farklı fırçalarla çizimler ve metinler ekleyerek fotoğrafları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın Facebook fotoğrafları üzerinde de çizimler yapabilirsiniz.
Paylaşım: Fotoğrafları Facebook, Flickr, Picasa, Dropbox, Fouresquare, Tumblr, Blogger, WordPress ağlarında paylaşabilirsiniz. İsterseniz SMS ve e-posta gönderebilirsiniz.
Canlı Duvar Kağıdı: Kendi fotoğraflarınızdan duvar kağıtları hazırlayın.
Profil bilgileri üzerinden sizi takip eden kişileri görebiliyorsunuz. Tabii ki benzer şekilde siz de başka kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Güncellemelerle daha kapsamlı ve gelişmiş alan görüntülemeleri sunan uygulama 50 milyon indirme barajını aşmış durumda.

picsart photo studio full apk, picsart photo studio full 5.12.2 apk, picsart photo studio full indir, picsart photo studio full full apk, picsart photo studio full android, picsart, picsart photo studio full 5.12.2 full apk, picsart photo studio full 5.12.2 apk download, picsart photo studio full 5.12.2 apk indir, picsart photo studio full 5.12.2 apk full, picsart photo studio full 5.12.2 apk ful, picsart photo studio full 5.12.2 hack, picsart photo studio full 5.12.2 premium, picsart photo studio full 5.12.2 full sürüm, picsart photo studio full 5.12.2 android full, picsart photo studio full 5.12.2 android download, picsart photo studio full apk indir, picsart photo studio full apk download, picsart photo studio full full sürüm, picsart photo studio full android full, picsart photo studio full android download, picsart photo studio full apk full, picsart photo studio full android indir, picsart photo studio full apk, picsart full apk, picsart full full apk, picsart full 5.12.2 apk, picsart full 5.12.2 apk indir, picsart full 5.12.2 apk download
görüntü


bilgi
adı
PicsArt Photo Studio
sürümü
5.16.1
boyut 35M
dil Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.


NOT: Reklamsız ve Full sürümdür.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Truck Simulation 16 Apk İndir – 1.2.0.7018 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Truck Simulation 16 Apk İndir – 1.2.0.7018 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Truck Simulation 16...

Close