Şubat 2016 yılında çıkan Yeni Android oyunlar

Şubat 2016 yılında çıkan Yeni Android oyunlar

En iyi yeni Android oyunları bizim Şubat 2016 yuvarlak-up hoş geldiniz. Ben bir başlık henüz mevcut değil, çünkü bu ay biraz aldattım – ama çok yakında olacak! – Çünkü bir ben tavsiye ediyorum herkes şu anda üzerinde fındık oluyor. Ancak, Downwell bu liste gördüğü en sağlam tavsiyedir. Daha aşağı, önceki aylarda yayımlanan en iyi oyunları bulabilirsiniz.

  • En iyi Android oyunlar
  • En iyi Android uygulamaları
  • Android arka planda çalışan apps nasıl engellenir

AndroidPIT renk anahtarı kahraman 4
Burada Şubat ayında kontrol edilmelidir yeni Android oyunlardan birkaçı. / © AndroidPIT

Şubat 2016

Downwell

Ben ettik önce Downwell hakkında yazılan ve 2015 benim en sevdiğim oyunlardan ilk PC ve iOS yayınlandı ama şimdi Android üzerinde tadını çıkarabilirsiniz biridir ve o zamanki gibi lezzetli.

Downwell dikey yönde oynanır: Eğer gitmek gibi düşman patlatma ve öğeleri kazanıyor dar ekran üzerinden düşer.Sahnenin sonuna ulaşmak ve bir sonraki seviyeye size yardımcı olmak için Perks bir seçenek sunulacaktır. Aşamaları giderek daha zor olsun ve sadece hayatımızın az sayıda var ve biri size zarar sürdürmek her zaman kaybeder.

Gunboots: Bu bir oyundan sorabilirsiniz serin şeyler hepsi var? Ara. ZX Spectrum tarzı grafik? Ara. Katil denizanası? Ara.Ama o üstlenmek zorlar hale sürekli karar, sadece hassas kontroller ve Downwell harika kılan mükemmel düşman tasarımı değil.

Sizin gunboot cephane sınırlıdır, ancak bir nesne veya düşman arazi ise doldurulan olabilir. Sorun onlara inince bazı düşmanları hasara neden olmasıdır. Bu strateji, risk oynamak ve hemen hemen birbirlerine her saniye karşı kapalı ödüllendirmek zorlar.

Downwell harika zor ve inanılmaz tatmin edici olduğunu ve bunun doğru parçaların hepsi var bu nadir oyunlardan biri ve hepsi bu yüzden sürekli hazırlanmış. Gerçekten, bu kaçırmayın.

Google Play’den Downwell indirin

renk Anahtarı

Renk Anahtarı şu anda Android en popüler oyun olabilir ve bunu oynamak eğer hemen neden göreceksiniz. Sen engel bir dizi yukarı bir top sıçrama için ekrana dokunun. Bu engel, her dört renk oluşur, ve aynı renk olup olmadığını top zıplatma sadece içinden geçecek. Zor kısmı tıkanıklığı da hareket ediyor. Her zaman top geçer o rengini değiştirir ve yeni bir hareketli engel ile karşı karşıya.

uygulamada daha teoride daha zor geliyor: bir inceden daha nüanslı Flappy Bird gibi oynuyor. temel fark Flappy Bird aksine, kendi hızlarında ilerlemesine, yani: aslında bir sonraki hedefi ile hareket etmeden havada topu tutmak mümkündür.

Sabırlı olmak ve bir sonraki hedefe doğru iterek önce, doğru zamanı beklemek zorunda kalıyor. düzenli öncesinde acele erken ölümü ile sonuçlanan – ve acı bir deneyimdir. Renk Anahtarı arkadaşları ile yüksek puanların karşılaştırılması için büyük olan bu sinir bozucu, sadece-bir-daha-dönüş, “tap tap Tappy” başlıkları başka biri.

AndroidPIT renk anahtarı kahraman 3
bir ekran topu yukarı sıçrama, tekrar deneyin başarısız. / © AndroidPIT

Google Play’den Renk Anahtarı İndir

Alto Macera

Yazma zamanda, Alto Macera oyunu Android resmen mevcut değildir, ama neredeyse 11 Şubat’ta serbest bırakıldığında bu oynamak istiyorum garanti çünkü beni çok fazla nefret etmiyorum.

Alto Macera herhangi bir Android başlığı ve inanılmaz sanatının en güzel müzikleri ile bir yan kaydırma snowboard oyunu: Materyal Tasarımı-vari tarzı Android için yapıldığı gibi görünüyor. sikke ve yapımı hızınızı artırmak için atlar toplama dağları aşağı seyahat, ancak bir şey haline çökmesine dikkatli olun ya da bir sıçrama tamamlamak için başarısız.

Genellikle büyüleyici ve meditative başlık var, ve ışık ve karanlık kullanımı atmosfer gerçekten yükseltmek yardımcı olur.En iyisi, Android hayranları ABD iOS kullanıcıları yapmak 2,99 $ fiyat ödemek zorunda kalmazsınız: tamamen ücretsiz başlatma ediyor. Bu konuda daha fazla oku burada , aşağıda Fragmanı izlemek ve birkaç gün içinde ileri için bekliyoruz.

Ocak 2016

Rayman Maceraları

Rayman serisi orijinal PlayStation ilk çıkışını yaptı ama şimdi Android bulunabilir. Rayman Adventures önceki mobil başlıkların kanıtlanmış bir formül üzerine inşa bir yan kaydırma, otomatik koşucu platform oyunu, Rayman Fiesta Run ve Rayman Jungle Run.

Rayman Adventures seviyesinin birkaç farklı türleri vardır. Bir toplama öğeleri, mağlup düşmanları ile diğeri ile ilgili olabilir, ama hepsi engellerin üzerinden düşmanları, atlama önlemek ve sahne sonuna ulaşmak için hassas zamanlama gerektirir.

şimdi at will koşu yönünü değiştirmek için yeteneği var gibi bu son oyun, size daha önce olanlardan daha biraz daha fazla denetim sağlar. Bu oyuncu kontrolü açısından da konsol meslektaşları biraz daha yakın Rayman Adventures getiriyor. (O da reklamları görüntüler olsa da) Rayman Adventures ayrıca ölçüde göze batmayan içi satın alma ile free-to-play topraklarına geçiş yapar.

Rayman Adventures, karakterler ve arka planlar yüksek çözünürlüklü Android en iyi görünümlü platform oyunları biridir ve ustalıkla tasarlanmış. sevimli, karikatür benzeri animasyonlar kesin oyun mükemmel evlenmek ve seviyeleri gezinmek sadece iyi hissediyor.

AndroidPIT Rayman adventures2
free-to-play topraklarına taşırken Rayman Adventures onun kişiliği korumaktadır. / © AndroidPIT

Google Play’den Adventures: Rayman indir

Şey, Dokunma Lütfen

, Hiçbir şeye dokunma yıl sonundan önce Android’de biraz geldi ve sürekli oyun topluluğu bazı çekiş kurmuştur harika bir küçük bir bulmaca oyunudur edin. Eğer henüz oynamadı varsa, şimdi tam zamanı.

Öncül sizin co-işçi banyo mola alırken, bir masa ve büyük bir kırmızı düğme sorumlu kalacaksın şey dokunmak değil seni talimat sahip olmasıdır. Yani ilk içgüdüsü nedir? Elbette, bir şey dokunun.

, Her şey oyun bulmaca çözme ve çeşitli sonuçlar tetiklemek için düğmeye bastığında farklı kombinasyonları deneyerek içerir dokunun ve tüm eylem oturup oyun masasında gerçekleşir Please Do not.

Bunu kendi beş dolar ödemek gerekecek – – Orada hiçbir uygulama içi satın alma ama, Do not Touch Lütfen şey 2015 yılında yayımlanan en yaratıcı ve eğlenceli Android başlıkları biridir.

AndroidPIT dokunmatik anything2 please dont
Hiçbir şeye dokunma, lütfen. Ya da belki, bir şeyler dokunma yok … / © AndroidPIT

Şey, Dokunma LütfenGoogle Play'de yükleyin

Cut the Rope: Magic

Cut the Rope Classic cep başlık kendisi Kesme Halat şeklinde bir netice var: Magic. Geleneksel Cut etrafında Halat tarifi merkezleri: Bazı gözyaşı-your-saç-out bulmaca ile karışık canlı, tehdit edici olmayan bir grafik.

Senin görevin doğru zamanlama ile doğru sırayla şeker tutun ipleri keserek, aç yaratık Om Nom ağzına şeker bir parça teslim etmektir.

Ne Halat serisi Cut hakkında harika bu akıllı hissettiriyor olmasıdır. zorluklar giderek daha zor olsun, ve doğal olarak başarı büyük duygusu sağlar trickiest bulmaca tamamlıyor.

Sihirli serisi ile radikal bir şey yapmaz, ama onun sunum, muhteşem geliştirici Zeptolab tarafından ödenen detaylara dikkat miktarlar hakkında konuşuyor: Cut the Rope. Bu tatlı oyun tedavi daha fazlası için istekli oldum, check it out.

AndroidPIT halat magic2 kesti
Sihirli aynı daha fazla olduğunu, ancak, Om Nom gibi, biz yeterince alamayan: Cut the Rope. / © AndroidPIT

Cut the Rope: MagicGoogle Play'de yükleyin

Aralık 2015

Şampiyonlar Çağrı

Champions Call size üç iki takım birinde bir kahraman olarak oynadığı Android için bir free-to-play multiplayer online battle arena (MOBA) ‘dir. Bu kahramanların her biri kısa savaşlarda bu ödül stratejisi ve kooperatif oyun olduğu kadar hızlı düşünme düşman üssü aşağı çekmek için istihdam etmek zorundadır kendi benzersiz yetenekleri vardır.

Şampiyonlar çağrı sanat ve mekanik hem de Legends League oldukça ağır ödünç, ama iyi haber o kadar etkili bir şekilde yapmasıdır. Oldukça kadar incelikli olmasa da, bu Android birinci sınıf MOBA ve tartışmasız en iyisidir. MOBA oyunlar rekabetçi olabilmek için denge itimat ve geliştirici Uzayzaman Oyunları free-to-play mobil başlığında bunu başarmak için başardı hiçbir küçük feat. Sadece oynamak için oldukça güçlü bir cihaz gerekir unutmayın.

AndroidPIT yeni android oyunları 19
Legends Dota veya Lig’de oynayan herkes burada hemen evde hissedeceksiniz. / © AndroidPIT

Şampiyonlar ÇağrıGoogle Play'de yükleyin

Ölü Etkisi 2

Bu (hatta adı iki diğer oyunlar, Mass Effect ve Dead Space arasında çapraz) Başka bir değil-öylesine-orijinal Android başlığıdır. Bir zombi musallat uzay istasyonu onboard gerçekleşir ve mutantlar öldürme ve hayatta kalabilmek için bazı hafif bulmaca çözme gören free-to-play first-person shooter var.

Ölü Etkisi 2’nin en büyük gücü inanılmaz görünüyor ki – grafik gerçekten sınırlarını zorluyor. hareket kontrolleri minnetle, tamamen özelleştirilebilir konum, varsayılan olarak küçük bir floaty ama. bu oyun derinlemesine yoksun, Ölü Etkisi 2 cila yapar. Android’de bir konsol FPS gibi hissediyor bir şey istiyorsanız, o budur.

AndroidPIT yeni android oyunları 20
Android’de konsol düzeyinde oyun istiyorsanız, Ölü Etkisi 2 tam size göre. / © AndroidPIT

Ölü Etkisi 2Google Play'de yükleyin

sonsuz Sniper

Yukarıda daha fazla ticari başlıklar aksine, Sonsuz Sniper nispeten küçük ölçekli Android oyun, ama çok iyi teslim edilir.Sadece sonsuz bir koşucu gibi, Sonsuz Sniper adlı düzeyleri başarısız kadar devam, ancak bu durumda, bu testin yerine çalışan ve atlama konur Sniping becerileri var.

Sonsuz Sniper Her seviye seni öldürmek için dışarı ekrandaki düşman bir dizi ile size sunar. ilerleme için, öncelikle onları öldürmek gerekir. Basit bir fikir, ama oynamak için bir patlama. piksel grafik seviyeleri procedurally hiçbir iki aynıdır, böylece üretilen ve ekrandaki düşman çeşitliliği her oyun tamamen çılgınca yapar edilir, şirin – ben bütün bir yıl oynadım en sinir bozucu Android oyunlarından biri.

Sonsuz Sniper mükemmel değil, ama mükemmel. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Play Store’dan alın.

AndroidPIT yeni android oyunları 22
Sonsuz Sniper daha fazla bilgi için geri geliyor olacak hummalı, twitchy oyun sağlar. / © AndroidPIT

sonsuz SniperGoogle Play'de yükleyin

November

Kuru erik

“Ağaçlara bir aşk mektubu” olarak Play Store’da açıklanan Erik ödüllü bulmaca oyunudur. Bu yılın başlarında iOS vurdu, ve şimdi Google Play Store’da var. Sen onu çalmak için kendine borçlusun.

Prune oyun ağacı ekimi ile ilgilidir. Ağacınızı dikkatle dalları Döşeme gerekir büyümek ve tam yüksekliğe ulaşır sağlamak başlar. dalları güneş onlar çiçek çarptı ve belirli sayıda çiçekli sonra, seviye yendi zaman. Eğer ilerleme olarak, başarı engel nesnelerin sayısı da artıyor.

Erik Android oyunu nadir türüdür. Bu minimalist ve meditative ancak mobil platformu için bir şekilde mükemmeldir. Bu kesinlikle bu ay için en iyi seçim olduğunu. Kavramsal olarak, görsel ve işitsel olarak, sadece işin harika bir parçası.

AndroidPIT yeni android oyunları 43
ağacınızı güneş ışığını çarptığında, çiçekler çiçek açacak. / © AndroidPIT

Kuru erikGoogle Play'de yükleyin

Need for Speed: No Limits

Need for Speed: No Limits Prune neredeyse tam tersidir. Büyük ve gürültülü ve uzun koşu yarışı serisinin son oyunu. EA Android’de bu başlıkların bir dizi itti ve bu son taksit size itibar ve arabanızı geliştirmek için yarışlarda yarışan görür.

Oyun bir kentsel ortamda gerçekleşir ve ırkların çoğu zaman kısa ve tatlı – bazı tamamlamak için bir dakikadan daha az sürer – kısa oturumları için idealdir. EA çivi görünüm ve otomobil ve ortamlar hissediyorum ve oyun tartışmasız parlatılır, ancak uygulama içi satın alma bekliyoruz.

AndroidPIT yeni android oyunları 41
NFS bazı deli Dublörler koparmak: NL. / © AndroidPIT

Hız ™ No Limits Need forGoogle Play'de yükleyin

QuickBoy

zombi özellikleri bir free-to-play koşucu olasılıkla düşünebildiğim en orijinal fikir, ama bu onu olduğundan iyi hazırlanmış oyun olduğu için QuickBoy zevk durmamalı.

Burada tanıdık topraklarında olacak; QuickBoy bir yan kaydırma otomatik atlet ve düşmanları önlemek ve engellerin üzerinden atlamak için hassas zamanlama gerektirir. Sunum olsa harika. Her şey tan rengi bir kıyamet sonrası dünyada içinde var ve hatta menüleri dikkatle değerlendirilmektedir. Iyi zamanlanmış atlar için senin serin bir kombo sistemi de var. Birlikte bittiyse Fallout Shelter Fallout 4 gelene kadar, QuickBoy en kıyamet deneyin.

AndroidPIT yeni android oyunları 42
QuickBoy Adından da anlaşılacağı gibi hızlı olduğunu. / © AndroidPIT

QuickBoyGoogle Play'de yükleyin

Ekim

Eternity Warriors 4

Eternity Warriors 4 geliştirici Glu popüler Eternity Warriors serisinin son fantezi RPG. Bu oldukça tipik hikaye: Bir savaşçı, bir mage veya görevleri tamamlayarak ve dişli yükseltme dünya çapında seyahat bir suikastçi olarak oynamak. bu özgünlük yoksun olsa da, daha fazla stil için yapar.

grafik ve animasyonlar ciddiye iyi. ışık efektleri ve arka plan dokuları dramatik bir atmosfer yapmak ve hızlı tempolu aksiyon güzel kontrol eder. Sen God of War Diablo karşılar gibi oynuyor şey kötüleri ordularını bölmek gerekir.

Açıkça onların oyun başında uzman bir ekip tarafından geliştirilen oldu: üretim değerleri Play Store’da herhangi bir başlığı bulunabilir gibi yüksek bulunmaktadır. benzersiz ödülleri ve dişli sunan başkalarıyla arayışı için katılabilirsiniz loncalar ve haftalık olaylara oyuncu-vs-oyuncu savaşlar, Eternity Warriors 4 ücretsiz bir Android başlık için sunabileceği çok şey vardır.

AndroidPIT yeni android oyunları 26
Eternity Warriors 4 oynamak için kaygan ve muhteşem görünüyor. / © AndroidPIT

ETERNITY WARRIORS 4Google Play'de yükleyin

Lara Croft GO

Geçen yılki Hitman GO başarısının ardından, Square Enix Tomb Raider serisinin aynı muameleyi vermiştir. Lara Croft Tomb Raider GO dünya içinde yer almaktadır, ancak tam bir Tomb Raider başlığı gibi çalmıyor: Bu sıra tabanlı oluyor ve bulmaca ziyade eylem odaklanır.

Ama her nasılsa, işe yarıyor. Beş bölümden genelinde 75 yaratıcı bulmaca vardır, cel-gölgeli estetik harika ve oyun iyi bir uzunluğudur. Bu özellik uygulama içi satın alma, ama onlar ucuz ve gerekli değiliz. Bu beş dolar için iyi bir göz değer ve bunu sevmiyorum, bir geri ödeme alabilirsiniz.

AndroidPIT yeni android oyunları 29
Bu Tomb Raider başlık eylem daha bulmacalar daha fazla odaklanıyor. / © AndroidPIT

Lara Croft GOGoogle Play'de yükleyin

Star Wars: Uprising

Yıldız Savaşları sadece Star Wars ne olduğunu biliyorum, şaka … bir bilim-kurgu fantezi. Yıldız Savaşları: Uprising Bölüm VI ve yaklaşan Bölüm VII arasındaki boşluğu bir süre önce yayımlanan mobil oyun.

Sadece önde Aralık ayında Episode VII film sürümü hikayesini oynamaya alırım, sen co-op oyun ile harika bir aksiyon oyunu yapmak olsun. Komple görevler, yeni Jedi yetenekleri ve bu free-to-play RPG Galaktik İmparatorluğu’na karşı savaş öğrenmek, karakter yukarı seviyeye. Yeni film için heyecan almaya başlamak istiyorsanız, bunu yapmak için en iyi yollarından biridir.

AndroidPIT yeni android oyunları 25
Star Wars: Uprising bölüm VI ve VII arasında bir köprü. / © AndroidPIT

Yıldız Savaşları ™: UprisingGoogle Play'de yükleyin

Eylül

Zindan Patron

Zindan Boss bir sıra tabanlı moda gerçekleşecek savaşları hangi bir sert küçük zindan paletli olduğunu. Her aşamanın sonunda zindan patron karşılamak için daha az düşmanlar bir dizi yolumuzu mücadele gerekir. sonu seviyesine canavarı yenin ve altın ve çeşitli öğeleri ve yükseltmeleri satın ile taşlar bir hazinesi alırsınız.

Görünüyor ve Fine Kostüm arayışı Çift benzer şekilde oynuyor. bloklu sanat tarzı, 3D grafik ve oyun ortamları şirin görünebilir, ancak oyunun ilerleyen seviyeleri son derece zor olsun. Sen olsa, düzgün çalışması için oldukça iyi bir telefon ihtiyacı olacak.

AndroidPIT yeni android oyunları 24
Dungeon Boss küp tabanlı 3D grafik mükemmel. / © AndroidPIT

Play Store’da Dungeon Boss indir

UNKILLED

Madfinger Games, Ölü Tetikleyici 1 ve Ölü Tetik 2 arkasında millet, şimdi Dea … er, UNKILLED, first-person shooter zombi yeni ve tamamen farklı bir tür yayımlandı. Onda, hareket için ekran ve amaca yönelik sağ tarafında sol tarafında kullanarak, bir zombi kıyamet başlangıcı sırasında New York sokaklarında yol vuruyoruz.

bir şey sizin manzaraları bir kez silah otomatik olarak patlar, çünkü oyunun kontrolleri inanılmaz yumuşak hissediyorum.Orada takip etmek sevimsiz bir hikayesi bulunuyor, ama asıl eğlence roketler ve kurşun-time meraklıları gibi ekstralar ile ölümsüz ordularını patlatma bulunmaktadır. En son teknoloji yeteneğine ne olduğunu görmek istiyorsanız, bu oyunu kontrol etmek gerekir.

AndroidPIT yeni android oyunları 21
UNKILLED üzerindeki kontrolleri üst çentik vardır. / © AndroidPIT

Play Store’da UNKILLED indirin

Pokemon Shuffle

Pokémon Shuffle Pokémon Company (Gameboy üzerinde Pokemon RPG sorumlu aynı adamlar) tarafından geliştirilen bir free-to-play puzzle oyunu ve Japonya dışında Android piyasaya sürülecek ilk Pokémon oyunu.

Bu Candy Crush Saga aynı damarda bir maç üç oyun, ama her aşamada bir Pokémon ile bir savaş olarak oynar. Eğer seviyesini tamamlamak, size karşı karşıya Pokémon yakalamak için bir şans olacak. Onları yakalamak şansınız Arenada gerçekleştirilen nasıl bağlı iyi ya da kötü olacaktır.

Örneğin, sol üç hamle ile sahne bitmiş, bu Pokémon takılma şansınızı artırmak, puan dönüştürülür ve puanınıza eklenecektir. o akıllı oynamak ve daha stratejik olması için teşvik çünkü düzgün bir fikir.

AndroidPIT yeni android oyunları 22
Bir Pokémon ve ‘avlanabilir’ puanınızı ile artar. / © AndroidPIT

Play Store’da Pokémon Shuffle indirin

Son aylarda en sevdiğiniz oyunları nelerdir? Bize görüşlerinizi bildirin.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan en iyi 20 çevrimdışı Android oyunlar: internet olmadan oynamak için apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Read previous post:
en iyi 20 çevrimdışı Android oyunlar: internet olmadan oynamak için

İyi çevrimdışı Android oyunlar: 20 internet olmadan oynamak için İnternetin aydınlatıcı el değmemiş yerlerde hala vardır. Sen ve Android cihazınız...

Close