Survivor ‘Ünlüler-Gönüllüler’ Başladı.

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Survivor ‘Ünlüler-Gönüllüler’ Başladı. 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadSurvivor programı bu akşam show tv’de başlıyor. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun ılıcalı’nın yaptığı Survivor Ünlüler/Gönüllüler saat 20:00 da show tv ekranlarında seyircisi ile buluşacak. 7 ünlü ve 8 gönüllü’den oluşan takımlar Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa şartlarında yarışacaklar. ünlüler takımın da sibel tüzün, merve büyüksaraç, almeda, alp kırşan, nihat alptuğ altınkaya, doğuş ve türkücü mustafa topaloğlu yer alıyor. Gönüller kadrosu ise şöyle; gülen gezmiş, begüm yücetan, şansın toktay, asena erdem, hayim kohen, hasan yalnızoğlu, cevher yalnızoğlu ve serhat özcan bulunuyor.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Dilara Gönder Canlı yayında FB'den özür diledi bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Dilara Gönder Canlı yayında FB'den özür diledi haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
Dilara Gönder Canlı yayında FB’den özür diledi

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dilara Gönder Canlı...

Close