Vodafone 4.5G Hediye İnternet

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Vodafone 4.5G Hediye İnternet 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

VÜcretsiz 4 bucak G
Hediye Kampanyası
Merhaba arkadaşlar 4.5 İnternet hizmetine geçtikten sonra Vodafone üyelerine bir deneme kampanyası yaparak 4BucakG kampanyası kapsamında 4GB hediye internet dağıtmaya başladı.Sizde bu hediye internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımı uygulayın.
4.GB HEDİYE İNTERNET İÇİN: 4BUCAKG YAZIP 4545 E YOLLAYIN GELECEK ONAY MESAJININ ARDINDAN İNTERNETİNİZİ KULLANMAYA BAŞLAYIN.
PEKİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM DİYE SORUYORSANIZ? İPTAL ETMEYE GEREK YOKTUR HEDİYE OLDUĞU İÇİN KENDİSİ AY SONU İPTAL EDİLİR.

Hız bölgeye göre değişiyor max 300mbit min 50mbit ‘i görüyor.
Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan ES File Explorer Pro Apk v1.0.3 MOD İNDİR bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve ES File Explorer Pro Apk v1.0.3 MOD İNDİR haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Read previous post:
ES File Explorer Pro Apk v1.0.3 MOD İNDİR

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve ES...

Close