facebook android Okey Plus indir

android indir

Türk Facebook kullanıcıları arasında en çok oynanan oyunlar içinde olan okey plas oyunu şimdi android cep telefonu ile özgürlüğe özgürlük katıyor. Onli,ne arkadaslarınız yada gerçek oyuncular ile okey oyunu oynayabileceğiniz kazandığınız çip paralar ile yükselebileceğiniz bir oyun. Okey oyununu kahveden eve taşıyor ve zevkli bir oyun sunuyor , oyunda eklenen bazı özellikler ile oyundan çıkan oyuncuların puanları size kalıyor , çıkmaya yada oyunu terketme alışkanlığı olan kullanıcıları belli bir limit dağilinde oyundan atarak keyifle yanlız oyun oynamak isteyen oyuncuları sistemde tutmayı amaçlıyor.

Android okey oyunu uygulamasına bir yeniside Okey Plus android indirimiryle katıldı. Oyunda klasik kumarhane masası ve oyuncular var yine bildiğimiz okey oyunu multi player olarak karşımızda. Farklı olan ise oyunu internet üzerinden bağlantı ile facebook üzerinden oynuyor olmak. Bildiğiniz gibi okey oyuncularının en büyük sıkıntısı masaya 3. 4. gibi oyuncular aramak. Bu oyuncuların karakterleride bir hayli önemli…

android okey plas indir

Bu oyunla bir çok sıkıntıda çözülmüş. Facebooktan arkadaşlarınızı davet edebilir onlarla oynayabilir veya farklı masalara girerek yeni arkadaşlarda edinebilirsiniz. Ayrıca 2 3 4 kişi oynama imkanıda bekleme derdini ortadan kaldırıyor. Günlük girişte kazandığınız çip paralarla idare ediliyor. Sizde bu android eğlence oyunu için hemen sitemizden Okey Plus android indirin.

indir
Okey Plus indir

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

2 Yorum Var

 1. admin dedi ki:

  s3 s5 rom
  note 3 camera apk s3
  retrica camera plus
  retrica camera plus apk indir
  android retrica plus
  retrica camera plus indir
  retrica camera plus apk
  android retrica apk plus indir
  retrica mod apk
  retrica indir apk plus
  retrica camera zip indir
  retrica camera inmiyor

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android Tapatalk Forum uygulaması apk indir

Bu uygulama ile forum sitelerinde açılmama yada geç açılma görüntü kalitesinin bozulması forumu iyi inceleyememe gibi sorunlardan kurtulmuş olacaksınız. Android...

Kapat