Fiyatı En Uygun Galaxy; Galaxy Core Geliyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Fiyatı En Uygun Galaxy; Galaxy Core Geliyor 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

En Ekonomik Samsung: Galaxy Core!

Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung, Galaxy ailesine mensup en ekonomik akıllı telefonu olan “Galaxy Core”u tanıttı!

En Ekonomik Samsung: Galaxy Core!

Apple ile son zamanlardaki rekabet konusunu Pentagon’dan resmi güvenlik belgesi alabilmek üzerine belirleyen Samsung, fırsattan istifade ederek yeni ürettiği telefonunu pazara sundu. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S4 ile stoklarını zorlayan Samsung neredeyse her ay yeni bir modelle karşımıza çıkıyor. Bu stratejisi ile birçok kişinin eleştiri oklarına maruz kalsa da Strategy Analytics’in 2013 raporuna göre akıllı telefon dünyasındaki liderliğini kanıtladı.
Samsung’un tanıttığı ve en ekonomik Samsung olarak adlandırdığı “Galaxy Core”, çift sim kart özelliğiyle karşımıza çıkarken 4.3 inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğüne sahip TFT LCD eran teknolojisi ile fiyat performans alanında oldukça iddialı.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Nokia Lumia 920 Özellikleri Nedir? İnceleme bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Nokia Lumia 920 Özellikleri Nedir? İnceleme

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Nokia Lumia 920...

Kapat