FPS Oyunlarında Yeni Duyuru: Wolfenstein The New Order Geliyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve FPS Oyunlarında Yeni Duyuru: Wolfenstein The New Order Geliyor 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Wolfenstein: The New Order duyuruldu

Yeni Wolfenstein geliyor!

FPS oyunlarını seviyorsanız Wolfenstein’i bir kere denemişsinizdir. İlk oyunu sevenlerdenseniz ve hal arada açıp oynuyorsanız size çok iyi bir haberimiz var: Wolfenstein: The New Order geliyor. Geçtiğimiz günlerde başka bir oyun duyurulan Bethesda’nın alışık olmadığımız şekilde yeni oyununu duyurması herkesi şaşırtırken bir yanda da sevindirdi.
MachineGames tarafından geliştirilecek The New Order; PC, Ps3, Xbox 360 ve yeni nesil konsollar için çıkacak. 2013 yılının sonlarında çıkması planlanan oyunun ilk videosunu ise haberimizin sonundan izleyebilirsiniz!
İyi seyirler!

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Fiyatı En Uygun Galaxy; Galaxy Core Geliyor bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Fiyatı En Uygun Galaxy; Galaxy Core Geliyor haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Fiyatı En Uygun Galaxy; Galaxy Core Geliyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Fiyatı En Uygun...

Kapat