istanbul escort

7 Ağustos Yenikapı miting alanına nasıl gidilir?

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve 7 Ağustos Yenikapı miting alanına nasıl gidilir? 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

7 Ağustos 2016 Demokrasi ve Şehitler Mitingi Yenikapı Meydanı’nda yapılacak. Türkiye’nin 15 temmuz da yaşamış olduğu hain darbe girişimine karşı düzenlenen demokrasinin önemi ve şehitlerin anılacağı mitinge milyonlarca insanın akın etmesi bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderlik ettiği ve TBMM’deki üç büyük parti liderinin de katılacağı 7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkında bütün merak ettiğinizi haberimizde bulabilirsiniz. Türkiye’nin birlik ve beraberliğinin vurgulanacağı tarihi mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli katılacak. Türkiye’nin demokrasi gücüne yapılacak olan vurgu büyük bir önem arz ediyor. Bu mitinge katılacak milyonlarca vatandaşımızın merak ettiği bütün soruların cevaplarını hazırladık. 7 Ağustos Yeni Kapı mitingi saat kaçta? Mitinge nasıl ulaşılır? 7 Ağustos günü hangi yollar kapalı? Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkında merak ettiğiniz bütün detaylar haberlerjet.blogspot sitemizde…

YenikapıMitingi saat kaçta başlayacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı miting Pazar günü saat 17.00’de başlayacak. Mitinge İstanbul’un her yerinden ulaşılabilecek. Bunun için de çalışmaların yapıldığı Büyük şehir belediyesi tarafından açıklanırken miting alanına değişik noktalardan ring seferleri düzenlenecek. Ayrıca önemli bir uygulama ile engelli kişiler için de 50 adet otobüs hazırlanacak ve bunlara engelli tabelası konacak. Otobüslerin park alanı yani son duracağı yer olarak Kazlıçeşme belirlendi. Kazlıçeşme’de inen vatandaşlar Yenikapı miting alanına yürüyerek gidebilecek.


Yenikapı miting alanına nasıl gidilir?


Ayrıca çocuk ve yaşlılar için Kazlıçeşme – Yenikapı miting alanına 20 adet ring yapacak otobüs tahsis edildi. Bunun dışında yol boyunca su istasyonları ve ikram yerleri bulunacak.
Ayrıca kiralanmış olan 50 adet deniz aracı ile de miting meydanına seferler düzenlenecek. Bunlar içinde 200 adet vapur, tekne vs olacak. Bu şekilde deniz yoluyla 12 noktadan sefer yapılması planlanıyor. Bu noktalar şöyle: Silivri, Bakırköy, Yenikapı, Sirkeci, Eyüp, Sütlüce, Haliç Kongre Merkezi, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Pendik ve Adalar. Tüm bunların dışında katılımcılar Marmaray ve Metro’yu kullanabilecek. Belediyenin yapacağı düzenleme ile birlikte pek çok farklı yoldan miting alanına girilmesi sağlanacak.

İstanbul’da 7 Ağustos’ta kapalı yollar şöyle;


İstanbul Yenikapı’da düzenleneceği duyurulan Demokrasi ve Şehitler Mitingi kapsamında ,7 Ağustos 2016 Pazar günü, 06:00-24:00 saatleri arasında Bakırköy Aksu Caddesi (Taşhan Kavşağı) ve Fatih İlçesi Aksakal Caddesi arasında kalan Sahil Yolu’nun geçici olarak trafiğe kapatılacağı duyuruldu.

Yenikapı miting alanı ulaşım bilgileri


Yenikapı’ya İstanbul’un farklı noktalarından ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Bakırköy, Eminönü, Taksim’den hareket eden dolmuşlar ve otobüsler ile Yenikapı’ya ulaşmanız mümkündür. Sirkeci’den hareket eden banliyö trenlerini kullanarak da Yenikapı’ya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul dışından, Bandırma ve Yalova’dan Yenikapı’ya direk feribot ve deniz otobüsü seferleri bulunmaktadır.

Yenikapı miting alanına giden otobüsler


Bir çok semtten Yeni Kapı Miting Alanına giden otobüsler var, sizler için bu otobüslerin adlarını aşağıda verdik, buradan bakarak kolayca gidebilirsiniz.
Yenikapı Miting Alanına giden otobüsler: 31Y Toki Ayazma – Yenikapı, 31 Yenibosna (Kuyumcukent) – Yenikapı 30D Dereboyu – Yenikapı, 77 Şişli – Yenikapı, 88A Yunus Emre Mahallesi – Yeni Kapı, 69A Mecidiyeköy – Yenikapı, 70KY Kurtuluş – Yenikapı, 70FY Feriköy – Yenikapı, 46ÇY Çağlayan – Yenikapı, 39D Yeşilpınar – Yenikapı

İstanbul Avrupa yakası için ulaşım;


Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Beşiktaş, Beyoğlu, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Çatalca, Şişli, Sultangazi, Kağıthane, Sarıyer, Silivri ilçelerinde; Belirlenen merkezlerden miting alanına otobüslerle ulaşım sağlanacaktır.Miting sonunda otobüs park alanlarından ilçelere dönüş sağlanacaktır. Ayrıca miting alanına aşağıdaki alternatif yollardan da ulaşım sağlanacaktır.
Deniz yolu ile Ulaşım
1-) Metro-Metrobüs ve Tramvay gibi ulaşım araçlarını kullanarak Feshane ve Yenikapı İDO iskelesine gelecek olan katılımcılar için miting alanına ring gemi seferleri düzenlenecektir:

2-) Metrobüs Ayvansaray Durağını kullanarak Eyüp Feshane İskelesine gelecek katılımcılarımız için miting alanına ring gemi seferleri yapılacaktır.

Marmaray, Hacıosman-Yenikapı Metro hattı ve Havalimanı-Aksaray Metro hatlarını kullanarak Yenikapı İDO İskelesine gelen katılımcılar için miting alanına ring gemi seferleri düzenlenecektir.

Metrobüs ile Ulaşım
Beylikdüzü-Zincirlikuyu -Söğütlüçeşme Metrobüsü kullanılarak gelinen olan Uzunçayır istasyonundan Kadıköy-Kartal Metrosu ile Maltepe veya Huzurevi duraklarında indikten sonra yürüyerek miting alanına ulaşacaklardır. Veya Uzunçayır istasyonundan, Otobüs ring araçları ile miting alanına ulaşım sağlanacaktır.
Metro ile Ulaşım
Hacıosman-Yenikapı Metrosu, Havalimanı Aksaray Metrosu, Bağcılar Kabataş Tramvay hattı kullanılarak hem alternatif toplu ulaşım imkanları kullanılabilir hem de Yenikapı İdo İskelesinden yapılacak ring gemi seferleri ile ulaşım sağlanabilir.
Kadıköy-Kartal metrosu ile; Maltepe veya Huzurevi duraklarından indikten sonra yürüyerek miting alanına ulaşacaklardır.
Marmaray ile
Kazlıçeşme Yenikapı, Sirkeci istasyonlarından Ayrılıkçeşme istasyonuna ulaşılarak Kadıköy-Kartal metrosu ile miting alanına ulaşım sağlanacaktır.
İstanbul Anadolu yakası için ulaşım;


Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde; AK Parti İlçe Başkanlıklarının belirlediği merkezlerden miting alanına otobüslerle ulaşım sağlanacaktır. Miting sonunda otobüs park alanlarından ilçelere dönüş sağlanacaktır.
Ayrıca miting alanına aşağıdaki alternatif yollardan da ulaşım sağlanacaktır.
Deniz Yolu ile Ulaşım
Adalar ilçesi gemi ile Maltepe İDO iskelesine ulaşım sağlayacaktır.
Üsküdar ve Kadıköy TURYOL iskelelerinden ring gemi seferleri ile Maltepe İDO iskelesine ulaşım sağlanacaktır. Buradan yürüyerek miting alanına ulaşılacaktır.
Ayrıca Beykoz ilçe katılımcıları, tahsis edilecek gemilerle Maltepe İDO iskelesine ulaşım sağlayacaktır.
Metrobüs ile Ulaşım
Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme Metrobüsü kullanılarak Uzunçayır istasyonundan Kadıköy-Kartal Metrosu ile Maltepe veya Huzurevi duraklarında indikten sonra yürüyerek miting alanına ulaşacaklardır.
Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme Metrobüsü kullanacak katılımcılar için Uzunçayır istasyonundan ring araçları (Otobüsler) ile de miting alanına ulaşım sağlanacaktır.

Metro ile Ulaşım
Kadıköy-Kartal metrosu ile; Maltepe veya Huzurevi duraklarından indikten sonra yürüyerek miting alanına ulaşacaklardır.
Marmaray ile Ulaşım
Kadıköy-Kartal Metrosu ile miting alanına ulaşım sağlanacaktır. Ayrıca, Ayrılıkçeşme istasyonundan miting alanına ring araçları (otobüsler) ile de ulaşım sağlanacaktır.

Yenikapi IETT Otobüs kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın IETT Otobüs Durağı
Durak Adı: YENIKAPI SAHIL Otobüs Durağı – Semt: Fatih – 0,23 km
Geçen Hatlar
81 – YESILKÖY – EMINÖNÜ
Durak Adı: YENIKAPI SAHIL Otobüs Durağı – Semt: Fatih – 0,23 km
Geçen Hatlar
39D – YESILPINAR – YENIKAPI
31Y – AYMA KOOP.-YENIKAPI
30D – DEREBOYU – YENIKAPI
146T – BOGAZKÖY MH.-BAHÇESEHIR-YENIKAPI
46KY – KUSTEPE – YENIKAPI
69A – MECIDIYEKÖY-YENIKAPI
70FY – FERIKÖY-YENIKAPI
70KY – KURTULUS-YENIKAPI
77 – SISLI – YENIKAPI
81 – YESILKÖY – EMINÖNÜ
88A – YUNUS EMRE MAHALLESI-YENIKAPI
Yenikapi IETT Otobüs kullanarak gidebilirsiniz.
Durak Adı: LANGA-DAVUTPAŞA Otobüs Durağı – Semt: Fatih – 0,25 km
Geçen Hatlar
B2 – HAYDARPAŞA – GEBZE
1453 – MİNİATÜRK-PANORAMA 1453-MİNİATÜRK
BN1 – HALKALI-EMİNÖNÜ
BN2 – KÜÇÜKÇEKMECE-EMİNÖNÜ
BN3 – HALKALI – YENİKAPI
Yenikapi Tren kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Tren Durağı
Durak Adı: YENİKAPI Tren İstasyonu Durağı – Semt: Fatih – 0,28 km
Geçen Hatlar
B1 – SİRKECİ – HALKALI
Yenikapi Metro kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Metro Durağı
Durak Adı: Yenikapı Metro İstasyonu Metro Durağı – Semt: Fatih – 0,34 km
Geçen Hatlar
M1A – YENİKAPI-ATATÜRK HAVAALANI
M1B – YENİKAPI-KİRAZLI METRO
Yenikapi Marmaray kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Metro Durağı
Durak Adı: MARMARAY YENİKAPI İSTASYONU – Semt: Fatih – 0,39 km
Geçen Hatlar
M5 – KAZLIÇEŞME – SÖĞÜTLÜÇEŞME
Yenikapi IDO Vapur kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın IDO Vapuru Durağı
Durak Adı: YENİKAPI IDO Vapur Durağı – Semt: Adalar – 0,50 km
Geçen Hatlar
T1 – ZEYTINBURNU – KABATAŞ
Yenikapi Tramvay kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Tramvay Durağı
Durak Adı: HASEKİ Tramvay Durağı – Semt: Fatih – 0,86 km
Geçen Hatlar
T1 – ZEYTINBURNU – KABATAŞ
36Y – ARNAVUTKÖY-YENİKAPI
Yenikapi Tramvay kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Tramvay Durağı
Durak Adı: YUSUFPAŞA Tramvay Durağı – Semt: Fatih – 0,87 km
Geçen Hatlar
T1 – ZEYTINBURNU – KABATAŞ
36Y – ARNAVUTKÖY-YENİKAPI
Yenikapi Tren kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Tren Durağı
Durak Adı: KUMKAPI Tren İstasyonu Durağı – Semt: Eminönü – 0,94 km
Geçen Hatlar
B1 – SİRKECİ – HALKALI
Yenikapi Metro kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Metro Durağı
Durak Adı: Aksaray Metro İstasyonu Metro Durağı – Semt: Fatih – 0,98 km
Geçen Hatlar
M1A – YENİKAPI-ATATÜRK HAVAALANI
M1B – YENİKAPI-KİRAZLI METRO
Yenikapi Metro kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Metro Durağı
Durak Adı: AKSARAY Metro Durağı – Semt: Fatih – 0,98 km
Geçen Hatlar
M1 – AKSARAY – HAVAALANI METRO
97GE – GÜNEŞLİ – EMİNÖNÜ
336 – ARNAVUTKÖY-EMİNÖNÜ
Yenikapi Tren kullanarak gidebilirsiniz.
En Yakın Tren Durağı
Durak Adı: K.MUSTAFAPAŞA Tren İstasyonu Durağı – Semt: Fatih – 1,61 km
Geçen Hatlar
B1 – SİRKECİ – HALKALI

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Fenerbahçe - Grasshopper Maçı Smart spor izle bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Fenerbahçe - Grasshopper Maçı Smart spor izle haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Fenerbahçe – Grasshopper Maçı Smart spor izle

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Fenerbahçe - Grasshopper...

Fermer