Abdullah Avcı’nın İlk sınavı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Abdullah Avcı’nın İlk sınavı 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadA Milli Takımımız, 29 şubat 2012 Çarşamba akşamı saat 20:30 da Slovakya ile Bursa Atatürk Stadın’da özel maçta karşı karşıya gelecek. Bu maçda Teknik Direktör Abdullah Avcı ilk sınavını verecek. Ay-Yıldızlı takımımızın 2012 yılının ilk maçı olacak olan Türkiye – Slovakya maçını A Haber ve AHBR HD Kanalı canlı yayınlayacak. Zor dönemden çıkmak isteyen ve A Milli takımın başına geçen abdullah avcılı türk milli takmımız umarım özel bir maçda olsa slovakya milli takımını yener ve 2012 yılına galibiyetle başlar. A Milli takımımıza BakBurdan.Blogspot.Com Yönetimi olarak şimdiden başarılar diler.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Fetih 1453 Vizyonda! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Fetih 1453 Vizyonda! haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Fetih 1453 Vizyonda!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Fetih 1453 Vizyonda!...

Fermer