Açık İlköğretim Okulu şifremi unuttum

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Açık İlköğretim Okulu şifremi unuttum 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadAçık ilkogretim okulu (aio) öğrenci giriş sifremi unuttum ne yapmalıyım? diyorsanız öncelikle burayı okuyun. İlk yapmanız gereken kayıt olduğunuzda size verilen şifreyi değiştirirken, şifrenizi kesinlikle ama kesinlikle en fazla 8 harf yada rakamdan oluşmalına özen gösterin örnek; bfg14d5d gibi, bu şekilde olmamalıdır >> bf+14,5- bu şekilde yeni şifre almanız halin de bir kaç deneme yaparak bf145 girmeyi deneyin çünkü sistem +,-*?. bu gibi karakterleri tanımıyor. yok buda olmadı diyorsanız geriye tek bi şey kalıyor açık ilköğretime başvuru yaptığınız okula giderek yeni şifrenizi istiyosunuz. Unutmayın arkadaşlar size verilen yeni kayıt belgesinde öğrenci şifreniz yazar bunu değiştirdiğiniz zaman yapılması gerekenler içinse yukarıdaki yazdıklarımı uygulayın.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Galatasaray - Lazio Maçı Hangi Kanalda? bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Galatasaray - Lazio Maçı Hangi Kanalda? haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Galatasaray – Lazio Maçı Hangi Kanalda?

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Galatasaray - Lazio...

Fermer