Airdrop Özelliğini Kullanma – ios cihazlar arası dosya paylaşımı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Airdrop Özelliğini Kullanma – ios cihazlar arası dosya paylaşımı 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadHerkese Merhaba.
Birçok Apple kullanıcısı cihazında bulunan dosyaları başka kullanıcılar ile kolay bir şekilde paylaşamamaktan şikayet etmektedir.
Ios 7 ile gelen en güzel özelliklerden biride AirDrop özelliğinin eklenmiş olması.AirDrop ile içerik paylaşabilmek için, her iki kullanıcının da Ios 7 yüklü aşağıdaki cihazlardan biri olması gerekmektedir.

– iPhone 5 ve Sonrası
– iPad 4
– iPad Mini
– iPod Touch 5

Görüldüğü gibi iPhone 4/4s ürünlerin de Ios 7 desteği olmasına rağmen destek verilmiyor.

Not : Kişi paylaşımı için iCloud Hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.


Öncelik ile Denetim Merkezine Ulaşın. (Ekranın Alt kısmından üste doğru kaydırın)AirDrop’a Dokunun.Yapılan içerik aktarımlarını için sizleri bulabilme seçeneğinizi Kullanın.

Kapalı
(AirDrop Özelliğini devre dışı bırakır)

Sadece Kişiler
(Kişiler Listesinde Ekli Olan Cihazlar sizi görebilir.)

Herkes
(Tüm AirDrop Kullanıcıları Sizinle içerik paylaşabilir.


Herkes Seçeneğini kullanmanızı tavsiye ederim. Görüldüğü gibi Wi-Fi ve Bluetooth otomotik olarak açıldı.————————————————————————————————————
Paylaşılmak istenen içerikleri seçin.

Bu örnek çalışmada fotoğraf paylaşımı yapılacaktır.
Resimleri seçtikten sonra Paylaş ve Yukarı ok yani seçenek Düğmesini kullanın.
AirDrop Seçeneği Seçildikten sonra size yakınınızdaki AirDrop Kullanıcıları Listeleyecektir.

İçerik Paylaşılmak istenen Kullanıcıya dokunun.
İçerik paylaşımı yapılan diğer AirDrop Kullanıcısının Ekranında paylaşım işleminin tamamlanması için onay mesajı görüntülenecektir.Paylaşılmak istenen içerik ön izlemesiyle birlikte bir uyarı mesajı görüntülenecektir.
Kabul Et dokunularak paylaşım işlemi tamamlanacaktır.
Not: AirDrop Özelliğini kullanırken hata alabilirsiniz sizlere tavsiyem mümkün olduğu kadar az dosya seçmeniz ve hata almanız durumunda işlemleri tekrarlamanız dır.


Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan LINE ile sevdiklerinize ücretsiz internet hediye edin! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve LINE ile sevdiklerinize ücretsiz internet hediye edin! haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
LINE ile sevdiklerinize ücretsiz internet hediye edin!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LINE ile sevdiklerinize...

Fermer