Android Bul Karayı Al Parayı Oyunu indir

Bul karayı al parayı oyununu izlediğimiz eski filmlerden hepimiz hatırlarız. Eğlenceli bir oyun olan Bul karayı al parayı oyunu şimdi bize android olarak sunuluyor. Oyun 3 fincan ve bir top ile oynanmaktadır. Top fincanlar arasında karıştırılıyor. Yapmanız gereken karıştırma sırasında topun olduğu fincanı takip etmek çünkü karıştırma işlemi bitiminde size topun hangi fincan altında olduğu soruluyor.
Bildiğiniz taktirde bir üst seviyeye geçebiliyorsunuz. Oyunun ilk bölümleri yavaş ilerlediği için oyunu oynamanız daha kolay olmaktadır. Fakat bölümler ilerledikçe hızın artması ile birlikte oyun daha da zorlaşacağından dikkatinizi daha fazla oyuna vermeniz gerekir.
Android Bul Karayı Al Parayı Oyunu Ekran Görüntüleri;

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir indir ve Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
ManuGanu İndir

Alper SARIKAYA adında Türk bir programcı tarafından geliştirilmiştir. Android’ in yeni fenomeni olmak için emin adımlarla ilerliyor. Oyunumuzun adı MANUGANU.Oyunda...

Fermer