android Online Okey oyunu indir

Android telefonunuzda veya android tabletinizde online olarak oynayabileceğiniz güzel bir online oyun olan kaliteli görsek efektler ve hızlı yüklenme ve hatasız tasarım ile online oyun ve kahve kültürüne yakın kişilerin kahvelerde ve kafelerde oynadıkları dörtlü oyun olan okey zevkle oynayark zaman geçirebilirsiniz.

Sitemizde sunulan oyunlar ve uygulamaların tamamı google play store üzerinden sunulmakta ve virüz ve trojan riski taşımaz. özel sunuculardan oyun yada uygulama yüklerken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. mümkül olduğunca uygulamaları google play üzerinden indirmenizi tavsiye ederim.

İnternetin başına oturduğumuzda boş zamanlarımızda çoğumuz genellikle bir oyuna dalar ve onunla vakit geçirmeyi sever. Tabi bazı arkadaşlar da film izleyerek bu boş zamanlarını değerlendirmek ister. Benim gibi kişiler ise bu boş zamanlarında Okey, Tavla gibi oyunlar oynayarak o zamanı öldürmeye çalışır. Ülkemizde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Okey’in birçok Android oyunu bulunmakta. Lakin bu oyunların neredeyse hiçbirisinde online olarak oynama imkanımız yer almıyor. Lakin Peak Games isimli geliştiricilerin geliştirmiş olduğu bu yeni Okey oyunu sayesinde artık online olarak oynamakta mümkün.

indir

okey android oyunu okey online oyna okey oyunu indir

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Android parler télécharger matou,,tr,application Android est ouvert aux chats rabais sur Google Play plus de 140 pays téléchargés par plus de 500 millions d'utilisateurs par le volume total de téléchargement et est un jeu en cours de lecture.,,tr,Tom cat u les tâches que vous faites à intervalles réguliers de votre chat lorsque vous installez vous rencontrerez comme un nouveau-né de chat aura faim à intervalles réguliers, jeu face à isteyecekikaka futurs jeux 9pm cat et 50 niveaux comprenant des phases distinctes il y a des niveaux dans le jeu. Tom, une application qui peut jouer confortablement, vos enfants vont jouer avec plaisir.,,tr,Android Talking Cat,,tr,Posts tagged avec chat android parler,,tr

Android kedi uygulaması google play üzerinde 140 üzeri ülkeden indirime açık olup toplam indirme hacmi ile 500 milyon kullanıcı tarafından...

Fermer