istanbul escort

Çiçekçi Mehmet Emin Kaya’yı ezerek öldürene 7 yıl hapis cezası

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Çiçekçi Mehmet Emin Kaya’yı ezerek öldürene 7 yıl hapis cezası 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Çiçekçi Mehmet Emin Kaya’yı kaldırımda ezerek öldüren Murathan Öztürk 7 yıl hapis cezası aldı.

İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi’nde Mehmet Emin Kaya’ya 11 Temmuz 2015 tarihinde otomobiliyle aşırı hızla giderken kontrolünü kaybedip kaldırımda ölümüne neden olan ve 87 gün sonra teslim olan sürücü Murathan Öztürk bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne sebep olmak suçundan 7 yıl hapis cezası aldı. Öztürk’ün ehliyeti 2 yıl 6 ay süre ile geri alındı.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde, çiçekçi Mehmet Emin Kaya’yı aracı ile ezerek öldüren ve kaçan sürücü Murathan Öztürk’ün,kazadan 30 saniye önce aracıyla ilerlerken drift yaparken görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Game Of Thrones 6. Sezonu bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Game Of Thrones 6. Sezonu haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Game Of Thrones 6. Sezonu

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Game Of Thrones...

Fermer