Dark Lands Hile Apk İndir – 1.2.3 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dark Lands Hile Apk İndir – 1.2.3 PARA HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Dark Lands 1.2.3
Windows Phone kullanıcılarına çıktığında ücretsiz olan Dark Lands, kısa bir süre içinde popüler olup paralı bir oyuna dönüştü. Hemen ardından iOS kullanıcılarına da sunulan bu oyun sonunda Android kullanıcılarına da ulaştı. Üstelik büyük bir sürpriz yapan üreticiler, sadece Android kullanıcılarına özel Dark Lands’i ücretsiz dağıtma kararı verdiler.

Aksiyonun soluksuz yaşandığı Dark Lands platform ve savaş dinamiklerini güzel harmanlıyor. Fantastik korku unsurlarına bolca rastlanan bu oyunda durmaksızın koşarken sadece rakipleri kılıçtan geçirmekten ziyade, bastığınız yere de dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü etraf tuzaklarla dolu. Karşınıza gelen düşmanlar arasında Goblinler, Orklar, İskeletler, Troller ve Ogreler var ve niyetleri kötü. Bölüm sonlarında ise durum daha da vahim oluyor ve Minotorlarla kapışmanız gerekiyor.

Edindiğiniz zırh ve silahlar bir sonraki bölümler için hayatta kalmanız için oldukça önemli. Grafiklerinde siyah tonları ön planda tutan Dark Lands, görsel olarak mark of the Ninja’yı andırıyor.

görüntü

bilgi
adı
Dark Lands
sürümü
1.2.3
boyut 43M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi
Her Şey Açık (Unlocked)

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Ski Safari Mod Apk İndir – 1.5.4 Sınırsız Coins bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Ski Safari Mod Apk İndir – 1.5.4 Sınırsız Coins

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Ski Safari Mod...

Fermer