El Feneri

Cover art
Cihazınız için el feneri uygulaması! İnanılmaz derecede basit ama çok kullanışlı bir el feneri uygulaması. Cihazınızın kamera LED’ini / flaşını / ekranını fener olarak kullanın.Tiny Flashlight şu anda Android Market’teki en iyi el feneri uygulaması, çünkü:
– Kamera flaşı olan geniş bir cihaz yelpazesini destekliyor (led flaşı)
– Ayrıca, karanlıkta çok yoğun bir ışık yayan kamera flaşını kullanması sebebiyle en parlak el feneri / fener.
– Seçebileceğiniz farklı programcık arayüzlerine sahip
– Harika ve çok çeşitli ekran ışıklarına sahip
– En iyi el feneri desteğine sahip
– En iyi tablet uygulaması
– Ücretsiz
– Işık kaynakları:
==============
* Kamera LED flaşı – Uygulamamız parlak bir ışık yaymak için telefonunuzun kamera flaşını kullanır. Lütfen bazı cihazların kamera flaşının olmadığını unutmayın. Bu durumda, led flaşı seçeneği kullanım dışı kalacaktır, ama yine de ekran ışıkları seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.
* Ekran Işığı – Bildiğimiz beyaz ekran ışığıdır, günlük kullanım için yeterince parlak. Bu seçeneği kamera flaşınızın olmaması durumunda ya da pilden tasarruf etmek istediğinizde birincil fener seçeneği olarak kullanabilirsiniz.
*Uyarı Işıkları, Polis Işıkları, Renkli Fener, Flaşör Feneri, Mors Kodu, Metinden Mors Kodu, Elle Mors Kodu, Kamera Işığı – Birçok durumda kullanışlı olabilecek farklı ışık kaynakları. Parlaklığı ve renkleri değiştirebilirsiniz.
Güvenirlik, fonksiyonellik ve ışık çeşitliliğine ihtiyaç duyduğunuzda En İyi Ücretsiz El Feneri uygulaması
DİKKAT: Flaşör ışığı, ışığa hassas sara nöbetlerine sebep olabilir!
El Feneri ve Ekran Kilidi programcık arayüzleri:
El Feneri İndirmek İçin : TIKLA

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Tango bdosyasını ve bedava android uygulamasını Tango indir ve Tango yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Tango

Tango arkadaşlarınız ve aileniz ile kolaylıkla iletişim kurmanıza ve yeni arkadaşlar edinmenize olanak verir Ücretsiz görüntülü ve sesli görüşmeler yapın,...

Fermer