en iyi 20 çevrimdışı Android oyunlar: internet olmadan oynamak için

İyi çevrimdışı Android oyunlar: 20 internet olmadan oynamak için

İnternetin aydınlatıcı el değmemiş yerlerde hala vardır. Sen ve Android cihazınız bu karanlık yerlerden birinde sona varsa, cut-off dünyanın geri kalanından hissedebilirsiniz. Panik yapmayın, çözüm basit – burada son zamanlarda, Angry Birds Star Wars Fight Gölge ve Ölmek için kazanmak için sequels ile güncellendi en iyi çevrimdışı Android oyunları vardır.

  • En iyi Android oyunlar
  • En iyi ücretsiz Android oyunlar
AndroidPIT iyi çevrimdışı android oyunları 4
Bunlar en iyi çevrimdışı Android oyunlardan birkaçı. / © AndroidPIT

Gölge mücadele 2

Gölge Fight 2 bire-bir, free-to-play dövüş oyunu. Sen ilerleme olarak yeni silahlar kazanıyor ve yeni hamle öğrenme, silhouetted savaşlarda savaşçı bir dizi alır.

Oyun birçok savaş oyunları daha yavaş bir hızda çalış; eylemleri giren ve onları ekranda meydana arasında bir gecikme vardır. Bu neredeyse bir Dark Souls gibi mücadele his yaratır ve Gölge Fight 2 önemli güçlerinden biri: bu tepkileri ya da önemli tekniği değil sadece, aynı zamanda başarı hamle ve zamanlama sizin seçimine bağlıdır.

kavgalar sağlık çubuğu uzağa giderek azalıyor, özellikle çok gergin olabilir ve asla bir iyi zamanlanmış saldırıyı iniş hissi eski alır. Dahası, gerçekçi animasyonlar menülerde bulunan çizgi roman sanatı stili lezzetli bir kontrpuan olarak hareket ederler.

AndroidPIT iyi çevrimdışı android oyunları 9
Gölge mücadele 2 kaygan animations./ © AndroidPIT vardır

Gölge mücadele 2Google Play'de yükleyin

2 Ölmek için kazanmak

2 bir patlama olduğunu Ölmek için kazanmak. Bu yan kaydırma sürüş macera tahliye gemiye ulaşmak için zombi ile dolu bir kıyamet araziden karşısında size yarış görür.

Bunu size baskın-up araç yükseltme yardımcı olan üzerinde çalışan kaç zombi dayalı nakit bazlı ödül almaya. Siz farkına varmadan, bir beefed-up kamyon sürüş ve tavana monte silah ateş olacak.

Bu basit bir formül ama iyi teslim edilir. uygulamak için 10 farklı kilidini araç ve yükseltmeleri ton vardır. Bu aksiyon dolu bir gezinti var.

AndroidPIT iyi çevrimdışı android oyunları 1
zombiler aşağı biçmek korkmayın. / © AndroidPIT

2 Ölmek için kazanmakGoogle Play'de yükleyin

Angry Birds Star Wars 2

Hepimiz Angry Birds biliyoruz ve çoğumuz Angry Birds Star Wars biliyorum, ama Angry Birds Star Wars 2 henüz serinin en iyi versiyonu olabilir.

Rovio bir seyir fantastik ve sonsuz replayable Android başlık yapmak için onun kazanma formülü mükemmel. karakter yetenekleri ve seviye tasarımı Angry Birds Star Wars 2, sanat tarzı, menüler hakkında herşey, kalitesi yüksek bir seviyeye yapışır.

Sevdiğiniz veya Angry Birds nefret olsun, onun amaçlarını elde nasıl bu unvanı vurmak zordur. Kenara bazen yıkıcı zorluk sivri gelen, Angry Birds Star Wars 2 kükreyen başarıdır. Eğer muhteşem görünüyor kolay, ücretsiz, oynamak up-almak ve-Android oyun istiyorsanız, bu bir görünüm verir.

AndroidPIT iyi çevrimdışı android oyunları 5
Angry Birds Star Wars + = müthiş. / © AndroidPIT

Angry Birds Star Wars IIGoogle Play'de yükleyin

bataklık Saldırı

Bataklık Attack olarak, bataklık yaratıkların yaklaşan bir kalabalık karşı kabin savunmak zorunda. Bu ücretsiz bir kule savunma tarzı oyun, ve hücre gölgeli grafik mükemmel gerçekleşir çirkin eylem için uygundur. Bu gerçekten iyi tasarlanmış başlık ve kontrol dışarı değer.

AndroidPIT bataklık saldırı 2
Bataklık Attack grafik mükemmel. / © AndroidPIT

bataklık SaldırıGoogle Play'de yükleyin

Geometri Dash Lite

Geometri Dash Lite ritim odaklanarak bir free-to-play sonsuz koşucu oyunu. grafikler ve oynanış doğada basit, ama oyun oynamak için tatmin edici oluyor. Mükemmel zamanlama gerektirir ama seviyeleri her zaman aynı şekilde oynamaya çünkü, bu haksızlık asla – bu seviyede öğrenmeye gerek sadece bir olgu var. Bu son derece bağımlılık ve tavsiye var.

AndroidPIT geometri çizgi lite
Geometri Dash Lite usta o kadar kolay değil, öğrenmek kolaydır. / © AndroidPIT

Geometri Dash LiteGoogle Play'de yükleyin

WUUUUUUUUUUUU

WUUUUUUUUUUUU (yani 12 Bize s) su çıkan görmek o dev uzun boyunlu yaratık olduğunu ve onu evlerine küçük insanların ulaşım yardımcı olmak için sizin işiniz. Bunu nasıl sağlıyorsunuz? Onun dikey hareketini kontrol etmek tiz bir sesle WUUUUUUUUUUUU Shout, bu nasıl. Bu oyun, yenilikçi komik ve en iyi kamu oynadığı değil.

wuuuuuuu AndroidPIT
yüksek perdeden sesinizi kullanarak bu mavi ahbap kontrol – bu göründüğü kadar saçma. / © headspider

WUUUUUUUUUUUUGoogle Play'de yükleyin

Commute Vermiyor

senin asfaltlar ve sözde ‘Gerçek Yarış’ unutun: Bu biraz farklı bir şey isteyenler için bir itici oyundur. gerçeküstü bir 1970’lerde kasabasında yer alan, giderek kaotik trafik kaçınarak, tuhaf misyonlar bir dizi kasabanın araçlarını kontrol görür Commute Vermiyor. hiçbir nedenle refleksleri ve ileri planlama sınırına itilmiş olacaktır, ya da durdurma var. Bu ilginç ve daha da önemlisi, çok eğlenceli.

AndroidPIT gidip etmez
Commute Vermiyor bir fark ile bir sürüş oyunu. / © Vasat

Commute yapmazGoogle Play'de yükleyin

Baldur Kapısı II Enhanced Edition

Bu, şimdiye kadar PC’de bulunması büyük RPG destanları biridir ve sağ dokunmatik cihazlarda evde var. Sen, kahraman bir grup oluşturmak kötü sihirbazı Irenicus pençelerinden kaçmak, sonra intikam ve macera arayışı içinde geniş bir dünyada dolaşmak. Baldur Kapısı AD & D (Advanced Dungeons & Dragons) kuralları kullanır, bu yüzden değmesini için değil, ama Android alabilirsiniz zengin role-playing deneyimi var.

AndroidPIT Baldurs kapısı 2
PC’de derin RPG deneyimlerden biri Android geliyor, / © Beamdog

Baldur Kapısı IIGoogle Play'de yükleyin

A Boat kurmak gerekir

A Tekne fantastik 10000000 It bunun devamıdır, sen bir Pokemon-vari bir şekilde onları yakalamak, canavarlar mücadele hazine arayarak müthiş bir kabın içine kadar bina, mütevazi tekne dünya seyahat kurmak ve işe olmalı yeni mürettebat.

Bu kelime ‘unputdownable’ tanımlayan bir zorlu ve zorlayıcı bir oyun. rastgele oyunun sonsuz itiraz oluşturulan zindan ve güvenir benzersiz bir dövüş sistemi olan ekleme Candy Crush benzeri kiremit sürgülü – bu mutlak bir zorunluluktur-oyun.

AndroidPIT bir tekne inşa gerekir
Basit, pixellated dış görünüşü, A Tekne derin ve güzel bir oyun kurmak gerekir. / © AndroidPIT

Play Store’da bir tekne inşa Must indirin

Cook, Delicious Serve!

Cook, Serve, Delicious onun zorlayıcı hızlı tempolu oyun, çekici tema melodi ve büyüleyici görsel stili ile oyuncular devoured PC, onun hayatına başladı. Bu oyunda, bir yüksek katlı binada bir aşçı / restoran sahibi, yemek yapma ve insanlara hizmet eden sensin.

Bu sıradan gelebilir, ama çoğu zaman da yemekler veya set fare tuzakları temizlemeye çalışırken aynı anda birden emir almak gerekecek gibi, etrafında en yüksek oktanlı oyunlarından biri. Eğer ilerleme olarak, yeni ekipman, gıda satın almak ve sonunda beş yıldızlı derecelendirme için restorana alabilirsiniz. Bu, bu 15 dakikalık oyun oturumları için harika.

AndroidPIT lezzetli hizmet pişirmek
Bu lezzetli eğlenceli aşçı-em-up bir aşçı kaotik kariyerini yaşayın. / © Vertigo Oyun

Cook, Delicious Serve!Google Play'de yükleyin

Punch Görev

Bu canlı, kaotik oyun Google Play Store’da indi hemen bir hit haline geldi. Son olarak, bir aksiyon platform oyunu hangi beceriksizce karakteri taşımak için ekranda basılı tutun gerek yoktu. karakter otomatik olarak ekran karşısında çalışırken Bunun yerine, yumruk düğmeleri ve atlama dokunun.

Punch Quest görsel tasarım gibi ghouls ‘n Ghosts ve Metal Slug gibi klasik platformers hatırlatarak, harika. Karakterinizi özelleştirin yukarı seviyeye ve hatta bu psychedelic yumruk-out bir dinozor binmek.

AndroidPIT yumruk arayışı
En iyi hızlı tempolu eğlenceli bazıları bir Android oyun olacak. / © Noodlecake Studios

Punch GörevGoogle Play'de yükleyin

salıncak COPTERS

gün sonunda geldi. Bu işe yaramaz Flappy Bird klonlarının ve ripoffs yeter. Salıncak COPTERS Flappy Bird yapımcıları son oyunu ve onun basit grafikler ve sert, Tappy oyun ile bizi çıldırtmaya burada.

sallanan çekiç önlemek için çalışıyor iken Flappy Bird benzer ilke, ama sen görünen konum bu sefer, ve bunun yerine soldan sağa hareketli bir helikopter şapka ile bir patates olmak, ekran yukarı hareket ediyoruz. Sadece Flappy Bird, ücretsiz gibi bağımlılık olarak, ve sen madalya kazanarak karakter kilidini sağlar.

salıncak copters
Uh-oh, Flappy Bird geri döndü getirdiler insanların yaygın bağımlılık ve hayal kırıklığı neden. / © AndroidPIT

salıncak COPTERSGoogle Play'de yükleyin

X-Men: Gelecek Geçmişin Günleri

Önümüzdeki uzun zaman oldu, ama Android oyun sonunda Marvel’in yan kaydırma beat-em-up kazmak olsun. Hiçbir internet bağlantısı ihtiyacı vardır ve hiçbir uygulama içi satın alma vardır, böylece oyun satın kez, en sevdiğiniz Marvel süper kahraman olarak güzel çizilmiş ortamlar üzerinden güç başlayabilirsiniz.

Oyun sadece hızlı tempolu, süper güç dolu oynanış sunuyor, ama aynı zamanda karakter bios, konsept sanat ve klasik çizgi roman kapakları gibi gizli irfan öğeleri ile düzeyleri peppering tarafından Marvel’in ünlü tarihine haraç öder. Bir Marvel hayranları için olmalıdır var.

AndroidPIT xmen günler gelecek geçmiş
Gelecek Geçmiş Günleri: X-Men favori Marvel süper kahraman olarak oynayın. / © Glitchsoft Oyunları

X-Men: Gelecek Geçmişin GünleriGoogle Play'de yükleyin

Araf

Araf kasvetli 2D platform oyunu, hangi bir kontrol kızkardeşi arayan yalnız, tek renkli dünyasına giren oluyor genç bir çocuk olarak.

Bu Android üzerine büyük bir özenle taşıdık oldu bir klasik PC indie oyun. Limbo dünyası, üzgün ürkütücü ve güzel olduğunu ve çok erken bir internet bağlantınız yoksa aslında umurumda onun esrarengiz hikaye dalmış olacağım.

belirsizlik
İlk bakışta, Araf kabus şeyler gibi görünüyor, ama orada aslında daha dokunaklı Android oyunlarından biri. / © Playdead

Kalem ve Kağıt 1 Şövalyeleri

Indie Game Festivali ödülü sahibi Kalem ve Kağıt Şövalyeleri klasik Dungeons and Dragons tarzı zar oyunları ağır benzerlik taşıyan bir pixellated rol yapma oyunu.

Geleneksel RPG karakterler bir döküm birini taklit onların kişilikleri her biri ile masa oyunu tararken bir zindan, oynayan genç çocuklar bir grup kontrol. karakterler ön planda masada kalırken, arka plan, canavarlar mücadele yağma bulma ve tesviye, bir fantezi kara yoluyla senin gibi yolculuk değiştirir.

Bir RPG oynayan insanların bir RPG oynarken – – Oldukça ‘meta’ fikir ve 1 sürümü zaten parlak oyununda bile fazla içerik eklemek için güncellendi.

AndroidPIT kalem ve kağıt artı 1 ekran şövalyeleri
8-bit grafik Kalem ve Kağıt +1 müthiş Şövalyeleri ertelemeye izin vermeyin. / © Paradox Interactive

Kalem ve Kağıt 1 ŞövalyeleriGoogle Play'de yükleyin

Büyücülük! 2

Büyücülük! 2 a ‘Eğer kendi maceranızı’ hikaye kitabı arasında çapraz ve bir rol yapma oyunu. Sen ilerleme büyük ölçüde çeşitli sorulara cevaplar tarafından yönetilir manzara kateden bir şövalye olarak oynayabilirsiniz.

Orada katılan okuma bir çok şey var, ama sıra tabanlı dövüş sistemi eğlenceli şeyler tutar. arayüz Ortaçağ sanat tarzı olduğunu ve etkili bir şekilde belaya Kendini olsun eğer cevaplarınızı değiştirmek icar, zaman sarar sisteme kaydetmek akıllı özellikleri gibi, güzel. Kesinlikle bir göz değer.

AndroidPIT büyücülük 2 ekran görüntüsü
Bölüm ve parça sıra tabanlı RPG, Büyücülük ‘sen kendi hikayesini inşa’! 2 benzersiz ve zeki. / © inkle Ltd

Büyücülük! 2Google Play'de yükleyin

Shadowrun İade

Humble Bundle kadrosu, arasında bir favori Shadowrun Returns başka ödüllü sıra tabanlı fantazi RPG. Bir karanlık cyberpunk ayarı, büyük 3D grafikler ve silahlar, büyüler ve yeteneklerini büyük bir dizi ile, Shadowrun Android üzerinde bulmak olasıdır bir oyun deneyimi cilalı olarak yaklaşık döndürür.

Bu, büyü döküm ve daha çekim, mekanik hack dahil inanılmaz derinliği olan bir fütüristik Seattle’da yer alan bir cinayet gizem. çevrimdışı veya başka – Shadowrun şu anda Android en iyi oyunlarından biridir verir.

AndroidPIT shadowrun ekran döndürür
Shadowrun birçok eski okul RPG yıllardan gibi bir izometrik perspektif sunmaktadır döndürür. / © kafasız Düzenleri

Shadowrun İadeGoogle Play'de yükleyin

saçma Balıkçılık

Vlambeer ödüllü balıkçılık sim, saçma Balıkçılık , olağanüstü. Sen Billy, kimin işi sadece balık yakalamak için değil, sorumsuz balıkçı olarak oynamak, ama silah onları bu tür tabanca, av tüfeği ve hatta roket atar gibi silahların çeşitli kullanarak. Her tahrip balık size silah yükseltme için biraz para kazanacağım. Onları vurarak paranızı keseriz çünkü Ama, bu denizanası dikkat et. Neden? Kim bilir…

Bu inanılmaz eğlenceli ve kontroller, grafik ayırt edici büyük ve burada herhangi bir can sıkıcı uygulama içi satın alma bulamazsınız. Bu harika. Çevrimdışı var. Bu saçmalık. Bu balık bu.

AndroidPIT saçma balıkçılık
Bir varil balık ateş gibi. Excet varil gökyüzü … / © Vlambeer / AndroidPIT

saçma BalıkçılıkGoogle Play'de yükleyin

Thomas Yalnız oldu

Thomas Yalnız mıydı hikaye üzerine ağır bir vurgu ile bir platform bulmaca oyunudur. Bunun yerine blok renkler ve basit şekiller ile bileşen parçalara ayrılmamalıdır Play Store’da kendi çağdaşlarının çoğu tarafından muhafaza yanıp sönen ışıklar ve ışıltı elimden minimalist tasarıma sahiptir.

oyun seviyeleri bir dizi Thomas (küçük kırmızı bir dikdörtgen) ve onun geometrik arkadaşları rehberlik içerir. Bazı zeki zorlu, ama asla sinir bozucu bulmaca için yapım aşamalarını tamamlamak için farklı şekil arkadaşlarının yetenekleri her kullanmak zorunda.

Eğer ekranda basit şekiller bakmakta sonuna kadar ne kadar az şaşıracaksınız. Eğer bir derin komik ve dokunaklı bir oyun deneyimi istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

AndroidPIT thomas yalnız
Thomas basit görünebilir Yalnız oldu, ama basit ve içten olduğunu. / © Bossa Studios Ltd

Thomas Yalnız olduGoogle Play'de yükleyin

2 Die dilsiz Yolları

Die dilsiz Yolları 2 oyunun karanlık tema için güzel bir kontrpuan olarak hizmet eğlenceli ve komik grafik, tam bir eğlenceli bir oyundur.

Eğer tost içinde çatal yapışmasını kendilerini öldürme ve piranhalar dolu havuzlarda duran sevimli karakterleri engellemek zorunda – – Orijinal oyuna benzer öncül ama ona bir sportif ‘atletizm’ temasını verir. Yani Dinamit Röle Yarışları, Elektrikli Çit Hurdles ve diğer idiotically tehlikeli faaliyetleri ile ilgili olacak demektir (ihtiyaç dediğimiz ‘evde denemeyin yok?’).

zorluklar hızlı ve daha hızlı olsun, bu yüzden ölüm kaçan hiç kolay feat. Kamu oynamak isteyenler için, bazen bir kaç şaşkın glares yol açabilir bu oyunu kazanmak için oldukça fiziksel almak gerekir uyarılmalıdır.

AndroidPIT aptal yolları 2 ölmek
Bu komik oyunlar ilk bakışta kolay görünebilir, ama her şey hızlandırmak zaman oldukça ciddi olsun. / © Metro Trenler

Biz bir şey kaçırdım mı? Bize yorum olarak favori çevrimdışı Android oyunları bildirin.

Lütfen dikkat: ilk yayımlandı ve yorumlar aşağıda son içeriği yansıtmayabilir çünkü bu makalede yeniden yazılmıştır.

 

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan 2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar

2016 En iyi ücretsiz Android oyunlar En iyi ücretsiz Android oyunlar listemizde, biz türlerin bir dizi genelinde Play Store'un en...

Fermer