Galaxy S5 Launch Eve – Samsung Retina-tarama Yeteneği Bırakılan

Galaxy S5 Launch Eve – Samsung Retina-tarama Yeteneği Bırakılan

Samsung Galaxy S5 2014 en çok beklenen cihazlardan biri olan ve haber deli gibi piyasada akan.Bu açılım önce, Samsung Retina-Scanner gibi yenilikçi ilavesi ile onların Galaxy S5 süsleyecek emindik. Ancak, ne yazık ki, aygıt, bu özelliklerin herhangi birinin sahiptir olmayacaktır. Bu kez biz Galaxy S5 ile ilgili daha fazla ayrıntı alıyoruz.

Samsung Galaksi

Retina tarama teknolojisi düşüldükten telafi amacıyla, Samsung iPhone’un aynı teknoloji ile maç Galaxy S5 ev butonuna parmak izi tarayıcı dahil. Bu söylentiler biraz olumsuz ama en sonradan Retina taraması almak için en iyi umut edelim. Söylenti haberleri Galaxy S5 cihazınızın kilidini açabilir 8 parmak izi saklayabilir olacağını önerdi. Ya parmak izi saklamak için Samsung’un Hesabı veya rivayet özel veya kişisel klasör kullanır. Apple müşterilerinin parmak izlerini saklamak için herhangi bir sunucu kullanmak vermedi. Aynı şekilde, Samsung kullanıcıların parmak izlerini saklamak için özel güvenli klasörünün çeşit kullanabilirsiniz olacağına inanılmaktadır. IPhone 5S aksine, ekranda parmak izi tarayıcı etkinleştirmek için Ana butonuna parmağınızı kaydırın gerekecek.

Biz kendi gözlük daha önce üzerinde çok konuştuk. Ama, bu kez biz yeni bilgiler dolusun. Samsung (pişirme işlemi altında) Snapdragon 805 işlemci, 5.25 inç QHD ekran da dahil olmak üzere olası 21MP kamera ile birlikte 3GB RAM ile gelecek amiral gemisi sunacak. Önemle Samsung 24 Şubat cihazlarını açıklayacak inanıyoruz ve o gün tam şartname sayfasını alırsınız. Bu KitKat ROM yukarı pişirme sırasında Samsung kendi amiral gemisi haline TouchWiz içerebilir mümkündür. SamMobile onlar Android Kitkat 4.4 kadar pişirilir söyledi. O nem duyarlı olacağım çünkü ıslak Ama eğer, onların Yazılım güncelleme göre, parmak izi tarayıcı parmak izinizi desteklemez.

En şubat 24. Biz Galaxy S5 hakkında bilmek sizin açlık sağlamak için burada olacağım gelmek için en iyi umut edelim.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android BlackBerry nin Tanıtımı yapıldı bdosyasını ve bedava android uygulamasını android, BLACKBERRY ve BLACKBERRY VENICE indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Android BlackBerry nin Tanıtımı yapıldı

Android BlackBerry nin Tanıtımı yapıldı Yıllardır "Android" işletim sisteminden uzak kalan "BlackBerry" gerilədikdən sonra sözü giden işletim sistemine geçmeye karar...

Fermer