Heroes of Order & Chaos Mod Apk İndir – v3.1.2b Sınırsız Coins

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Heroes of Order & Chaos Mod Apk İndir – v3.1.2b Sınırsız Coins 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Heroes of Order & Chaos v3.0.1a
Yapımcılığını Gameloft’un üstlendiği, Arcane Legends benzeri MMORPG oyunu olan Heroes of Order & Chaos etkileyici 3D grafiklerin yanında çoklu oyuncu desteğiyle Google Play Store’de geçtiğimiz günlerde oyun severler ile buluştu.

İlk başlarda kısa bir eğitim ile başlangıç yaptıktan sonra Gameloft hesabıyla giriş yapmanız gerekiyor. Create Account diyerek birkaç saniyede yeni bir hesap oluşturabilir veya var olan aktif hesabımızı kullanabiliriz.

Farklı bir çok karakter ve özel yeteneklerle donatılmış kahramanlara eşlik ettiğimiz Heroes of Order & Chaos’ın çoklu oyuncu modunda ise savaş arenalarında ölümüne mücadeleye bırakıyor. Kazandığımız puanlarla veya ücretli olarak yeni ekipmanlar ve karakterler alabiliyoruz.

Hali hazırda Google Play Store’da 50’nin üzerinde oyuna imza atan Gameloft, farklı oyun türleriylede her alanda iddialı olduğunu kanıtlıyor.

Android Heroes of Order & Chaos Özellikleri
10 dil seçeneği
Etkileyici grafikler ve soundtrack
3 karakter (Moltem Lord, Earth Colossus ve Dark Elf Exile)
Oyun içi ekipman satın alma
Çoklu oyuncu desteği (Multiplayer)
Multi-Touch desteği
Sohbet
3 kamera açısı

android oyun, android oyun indir, heroes of order and chaos hile apk, heroes of order and chaos para hile apk, heroes of order and chaos altin hile apk, heroes of order and chaos mod apk, heroes of order and chaos 3.0.1a mod apk, heroes of order and chaos hack, heroes of order and chaos para hile, heroes of order and chaos altin hile, heroes of order and chaos 3.0.1a apk hile, heroes of order and chaos 3.0.1a apk mod, heroes of order and chaos 3.0.1a hack apk, heroes of order and chaos 3.0.1a para hile indir, heroes of order and chaos 3.0.1a altin hile indir, heroes of order and chaos 3.0.1a , heroes of order and chaos 3.0.1a apk hack, heroes of order and chaos 3.0.1a hile indir, heroes of order and chaos 3.0.1a sinirsiz para, heroes of order and chaos 3.0.1a sinirsiz altin, heroes of order and chaos apk hack, heroes of order and chaos apk hile, heroes of order and chaos elmas hile
görüntü

bilgi
adý
Heroes of Order & Chaos
sürümü
3.0.1a
boyut 590M
dil Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.

2. com.gameloft.android.ANMP.GloftHOHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
Eğer lic hatası verirse, play storedan indirmeyi başlatıp durdurun.

Ne Hilesi Var?
– Sınırsız Coins

UYARI: Arkadaşlar 3.0.1a sürümü henüz modlanmadı. Şimdilik eski sürüm eklendi.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Textra SMS PRO Apk İndir – v3.17 Türkçe SMS Uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Textra SMS PRO Apk İndir – v3.17 Türkçe SMS Uygulaması

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Textra SMS PRO...

Fermer