Hugo Retro Mania indir

android-hugo-retro-mania
Hugo karakterinin maceralarını hepimiz az çok mutlaka biliriz. Yıllar öncesinde özelliklede çocuklara hitap eden oldukça fenomen bir yarışma/eğlence programıydı. Hugo karakterini ve maceralarını Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletler için programlanarak eğlenceye kaldığımız yerden devam etmemiz sağlanmıştır.
Hugo yine kötü cadı Scylla ve korkunç timsah Don Croco ile mücadelesine devam ediyor. Hugonun ilerleyeceği yol üzerindeki elmasları toplayarak onu güçlendirebilir ve sürpriz ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Yol oldukça zorlu ve tehlikelidir. Unutmayın Hugo artık parmaklarınızın ucunda..
Android Hugo Retro Mania Oyunu Tanıtım Videosu;
Bu güzel oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir indir ve Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Tatlı Aşk Temalar HD

Ücretsiz Sweet Love Temalar HD uygulamasıdünyadagüzellik bir Süper Canlı duvar kağıdı koleksiyonu. Sweet Love Temalar HD en güzel resimleri ile...

Fermer