Pixel Gun 3D (Pocket Edition) Apk İndir 10.3.1 – Para Hile

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Pixel Gun 3D (Pocket Edition) Apk İndir 10.3.1 – Para Hile 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Pixel Gun 3D 10.3.1
Minecraft fenomeni birçok farklı oyun üreticisi için de bir ilham kaynağı oldu. PC oyun dünyasının etkilendiği kadar dünyası da kendini bu ekole kaptırarak özgün görselleri kullanarak oyun tasarlama fikrini makul buldu. Bunların arasında dikkat çekenlerden biri internet üzerinden multiplayer oynanabilen Pixel Gun 3D. Bu FPS oyununun minimalistik grafikleri sayesinde büyük takılmalar yaşamadan online FPS oynamak mümkün.

Gerek tek kişilik bir oyun moduyla gerekse çok oyunculu moduyla günümüz FPS oyunlarının standartlarını takip edebilir düzeyde olan Pixel Gun 3D’nin multiplayer seçeneğinin içersinde de farklı modlar bulunuyor. Modlar şu şekilde:

Deathmatch:
10 kişiye kadar kapışılabilen bir arena içersinde silahınızı seçip herkesi vurmaya çalışıyorsunuz. Oynanabilecek birçok harita var.

Team Battles:
Kırmızı veya Mavi takımın saflarına geçip rakip takımın bayrağını çalın, hepsini vurun ve harita üstünlüğünü kazanın. 3’e 3, 4’e 4 ve düello seçenekleri mevcut.

Time Survival:
İnternet üzerinden bağlanan herkes ile birlikte size saldırmaya çalışan yaratıklardan kaçın ve hayatta kalmaya çalışın.

Pixel Gun 3D’nin tek başına oynanan senaryo modunda ise size her taraftan saldıran zombilerle boğuşmanız gerekiyor. Eğer tümünü yok etmezseniz sonunuz hayırlı olmayacaktır. Eğer tüm saldırılara karşı ayakta kalabilirseniz zalim zombie lideriyle yüzleşmeniz gerekecek.

Oyunun sürekli eklenen yeni haritaları arasında ücretsiz sunulanlar da mevcut, sizden abonelik isteyenler de var, ancak genel anlamda para ödemeden keyif almanın peşindeyseniz Pixel Gun 3D oldukça iyi bir seçenek.

android oyun, android oyun indir, pixel gun 3d hile apk, pixel gun 3d para hile apk, pixel gun 3d altın hile apk, pixel gun 3d mod apk, pixel gun 3d 10.2.5 mod apk, pixel gun 3d hack, pixel gun 3d para hile, pixel gun 3d altın hile, pixel gun 3d 10.2.5 apk hile, pixel gun 3d 10.2.5 apk mod, pixel gun 3d 10.2.5 hack apk, pixel gun 3d 10.2.5 para hile indir, pixel gun 3d 10.2.5 altın hile indir, pixel gun 3d 10.2.5 , pixel gun 3d 10.2.5 apk hack, pixel gun 3d 10.2.5 hile indir, pixel gun 3d 10.2.5 sınırsız para, pixel gun 3d 10.2.5 sınırsız altın, pixel gun 3d apk hack, pixel gun 3d apk hile, pixel gun 3d elmas hile
görüntü
pixel gun 3d mod apk

pixel gun 3d mod apk
bilgi
adı
Pixel Gun 3D
sürümü
10.3.1
boyut 340M
dil İngilizce
indirme linkleri

KURULUM:
1. Apk ve OBB dosyalarını indirin.
2. com.pixel.gun3d isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi
Exp Hilesi

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan League of Stickman Apk İndir 1.7.4 – Alışveriş Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve League of Stickman Apk İndir 1.7.4 – Alışveriş Hileli indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
League of Stickman Apk İndir 1.7.4 – Alışveriş Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve League of Stickman...

Fermer