Polis memuru, direksiyon başında intihar etti

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve , direksiyon başında intihar etti 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Polis memuru Metin Topçu, yüksekokula dönüşte kavşağa yaklaştığı sırada yavaşlayıp tabancasını çenesine dayayarak ateşledi.

Kastamonu Polis Meslek Yüksekokulu’nda personel servisi şoförü polis memuru 45 yaşındaki Metin Topçu, seyir halindeyken direksiyon başında tabancasını çenesine dayayıp ateşleyerek yaşamına son verdi.

Olay, sabah saatlerinde Kuzeykent Mahallesi’ndeki Öz Bereket Un Kavşağı’nda meydana geldi. Evli ve 4 çocuk babası Metin Topçu, sabah yüksekokula ait 37 DT 601 plakalı servis minibüsü ile oğlunu Kuzeykent Mahallesi’ndeki Göl Anadolu Öğretmen Lisesi’ne bıraktı. Metin Topçu, yüksekokula dönüşte kavşağa yaklaştığı sırada yavaşlayıp tabancasını çenesine dayayarak ateşledi. Metin Topçu, yan koltuğa doğru düşerken, çevredekiler, kavşağa girdiği sırada kapıyı açıp el frenini çekerek minibüsü durdurdu.
Haber verilmesiyle gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Metin Topçu’nun öldüğü belirlendi. Topçu’nun cesedi, yapılan incemeden sonra Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Maddi durumu iyi olduğu belirtilen Metin Topçu’nun intiharıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan İsrail vatandaşlarını uyardı, Türkiye'yi terk edin! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve İsrail vatandaşlarını uyardı indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
İsrail vatandaşlarını uyardı, Türkiye’yi terk edin!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve İsrail vatandaşlarını uyardı,...

Fermer