Real Racing 3 indir

android-real-racing-3
Oyun, Real Racing serisinin son olarak tasarlanan oyunudur. Android Real Racing 3Oyununda, Electronic Arts’ın imzası da bulunmaktadır. İlk oyuna başlanılan anda diğer yarış oyunlarında ki gibi daha az bir güç ile oyuna başlıyoruz. Yalnız bu oyunda diğer oyunlara göre daha iyi güce sahip bir araba almanız zor oluyor. Önce yeteri kadar para biriktirmeniz gerekiyor.
Ne kadar iyi oynar, az kaza yapar, oyuna adapte olabilirseniz, o kadar çok para kazanabilir ve istediğiniz güçte araba sahibi olmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Real Racing 3 Oyununda, başka araçların da size rakip olarak karşınıza çıkması oyuna daha da gerçekçilik katıyor ve oyundan zevk almanızı maksimum seviyeye ulaştırıyor. Oyun içerisinde 45 lüks otomobil yer almaktadır. Ayrıca oyun içerisinde 20’den fazla Parkur bulunmaktadır. Bu durumda oyun bizlere, çok çeşitli yarış türleri sunmaktadır.
Android Real Racing 3 Oyunu Tanıtım Videosu;
Oyunu çekici kılan en önemli özelliği ise ücretsiz olarak google play üzerinden indirilebilmesidir. Dikkat etmeniz gereken ise; oyunun boyutudur. 6 MB’lık bir oyun gibi gözükse de yüklediğiniz zaman daha fazla yer kapladığını fark edeceksiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir indir ve Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir

Bu makalemde sizlere Kies air‘ın ne olduğunu,ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağınızı öğreteceğim.Kies air samsung’un geliştirdiği wi-fi cihazın cihaz bağlantılarını ve...

Fermer